Forum » PPA
[#1] Baza PAU
Hej, mam pytanie odnośnie bazy PAU.

Wielu userów wyemigrowało za granicę, a nie posiada adresu w PL. Ja mieszkam już za granicami dobre 12 lat i nie mam już w Polsce adresu. Wielu ludzi wyjechało, i wielu również mieszka na wyspach. Byłoby fajnie mieć możliwość na odnalezienie ich gdzieś tutaj. Wiem, że to nie "nasza klasa", ale byłoby miło.

Czy istnieje możliwość przystosowania bazy na potrzeby innych krajów?

[#2] Re: Baza PAU

@TCD, post #1

Technicznie istnieje taka możliwość, potrzebne jest tylko poparcie użytkowników, którzy chcieliby zmienić w tym kierunku profil PAUBase.
Dlatego proszę o wypowiedzi i sugestie w jaki sposób chcielibyście (użytkownicy bazy) zmienić ją by uwzględniała również rodaków mieszkających poza granicami kraju. Czy chodziłoby tylko o dodanie województwa o nazwie "zagranica" czy może osobnego pola np. "poza granicami Polski" do wpisania aktualnego miejsca zamieszkania.

Czekam na sugestie, głosy poparcia, pomysły :)

[#3] Re: Baza PAU

@grxmrx, post #2

Bardzo fajny pomysł. A może PAU Base stanie się bazą amigowców jako taką ?
Myślę że dodanie: Kraj/Region/Miasto byłoby wystarczające. Tylko że najpierw "nowi" musieliby zgłaszać do Ciebie nowe wpisy, tak, aby baza była nadzorowana "centralnie". A może tylko Kraj/Miasto...

[#4] Re: Baza PAU

@MaaG^dA, post #3

Dopóki będą "niebieskie" punkty na mapie to nie będzie prawdziwa baza amigowców:) A poważnie to popieram to aby "punkty zagraniczne" też można było umieścić. A może rozszerzyć bazę i dorzucić też nie polskich użytkowników i zmienić nazwę na WAUBase?

[#5] Re: Baza PAU

@MaaG^dA, post #3

Wprawdzie nie mam jeszcze konta na PAUBase ale jezeli otworzycie baze dla userow mieszkajacych za granica to z pewnoscia szybko sie to zmieni.;)

Moim zadaniem wystarczylo by w zupelnosci panstwo i miasto.

Bylo by rowniez fajnie gdyby lokalizacja oraz wiek kazdego usera byly widoczne w profilu lub pod avatar.(tak jak na innych forach Amigowych, oczywiscie na zasadzie kto chce….)ok, racja

[#6] Re: Baza PAU

@grxmrx, post #2

Myślę, że polskie ludki za granicą powinny mieć takie same prawa co polskie ludki w Polsce. :)

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem