Forum » PPA
[#31] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #29

Jeśli nie da rady zamówić numeru 4i 5, a Mailman nie będzie miał nic przeciwko jako red. nacz. , to na nastepny SACP mogę Ci zrobić ksero moich numerów , jesli będziesz chciał
[#32] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@vegeta, post #31

Zamówić się da. Gdyby nie było takiej możliwości, to nie byłoby to dostępne w formularzu. Pytanie dotyczyło czegoś innego.
[#33] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@vegeta, post #31

Ja ! . Jo by chcioł !
Ale nr 5 sobie kupię :D w najbliższym czasie.
[#34] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@vegeta, post #31

Dodam jeszcze, że takie "akcje xero" sprawiają, że spada liczba nabytych egzemplarzy
[#35] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #34

Wiem o tym i nie miej mi za złe, że tak napisałem . Jestem ostatnią osobą na świecie która chciałaby się przyczynić do upadku pisma.
[#36] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #34

OK
Już nie chcę ksera.
Nie jest to zbyt wielka kwota więc będę kupował pismo !
Ale te egzemplarze udostępnione za free to chyba można skserować bo jak nie to je sobie wydrukuję na plujce.
[#37] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #36

Z tym, co jest udostępnione za free możesz robić co chcesz ;)
[#38] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #37

Obecnie nie można ściągnąć PPA#3, czy to jest bug czy zamierzone działanie?
[#39] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@strim, post #38

Poprawione.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem