Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#31] Re: Kiedy wróci nasz kolega z banicji?

@selur, post #30

Są są. Więcej "elementów" na PPA nie ma.
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Kiedy wróci nasz kolega z banicji?
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Kiedy wróci nasz kolega z banicji?
[#34] Re: Kiedy wróci nasz kolega z banicji?

@Duracel, post #27

przypominam aby kierować się jakimś elementarnym stosowaniem proporcji


Jeśli się mylę to poprawcie, ale z tego co pamiętam:

1. @Duracel kiedyś straszliwie narzekałeś na nagły wzrost liczby ignorujących cię i to chyba ty właśnie twierdziłeś, że pochodzących z kont masowo zakładanych przez jakiegoś forumowego wandala, co nawet chyba okazało się prawdą.

2. wydaje mi się też, że Strim nie tak dawno porzucił konto po niewybrednym ataku na niego, co chyba większość zgodzi się z dużą szkodą dla środowiska i portalu, na szczęście wrócił,

Jak może wyglądać portal zdominowany przez trzech trolli można sobie obejrzeć na Execu. Nie rozumiem dlaczego Szaman na to pozwala, w każdym razie mnie to odrzuca, zerkam tam raz na miesiąc.
.

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2016 14:40:30 przez rePeter
[#35] Re: Kiedy wróci nasz kolega z banicji?

@rePeter, post #34

Jak może wyglądać portal zdominowany przez trzech trolli można sobie obejrzeć na Execu. Nie rozumiem dlaczego Szaman na to pozwala, w każdym razie mnie to odrzuca, zerkam tam raz na miesiąc.


Yup. Mam tak samo - wchodzę raz na miesiąc tylko po to by się podrapać po glacy dlaczego Szaman na takie rzeczy pozwala. Ja wiem, że wyświetlenia może dla kogoś są ważne ale jakim kosztem
[#36] Re: Kiedy wróci nasz kolega z banicji?

@michalmarek77, post #35

Sądzę, że wątek został wyczerpany. Odpowiedź na pytanie autora wątku udzielona, a sam autor zdecydował się skasować konto (po raz co najmniej drugi). Dlatego też wątek zostaje zamknięty.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem