Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Redagowanie postu i nowy Firefox
Mam małe zażalenie odnośnie redagowania komentarzy pod nowym Firefoxem. Otóż pojawił się w nim taki mały gadżet "Popraw czytelność", który ma jakiś skrót klawiaturowy. Często podczas redagowania postu przez pomyłkę zdarza mi się nacisnąć ten skrót klawiaturowy co skutkuje przełączeniem w tryb "Popraw czytelność". Wyłączenie tego trybu na powrót skutkuje wyczyszczeniem całego pola komentarza. Właśnie mi się to zdarzyło podczas redagowania dłuższego postu.

Proszę mi wybaczyć, że sprawy nie zgłaszam poprzez "Zgłoś błąd", bo raczej to nie wina silnika forum PPA, tylko tego nieszczęsnego Firefoxa.
[#2] Re: Redagowanie postu i nowy Firefox

@Hexmage960, post #1

Nie bardzo rozumiem jak możemy pomóc. Zmień przeglądarkę, zmień ustawienia Firefoxa albo przestań wciskać na raz Ctrl+Alt+R.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem