Forum » PPA
[#1] Wpisujmy miasto lub miejscowość!!
Czołem! Od jakiegoś czasu żałuję że wiele osób nie wpisuje gdzie mieszka. A to jadę tu, a to jadę tam, a to bym chętnie na piwo poszedł z jakimś nowym Amigowcem z okolic, a to na imprezę zaprosił.

Ponieważ to co mi się wydaje a to co jest nie zawsze jest tym samym, postanowiłem porobić statystyki. Na 60 wpisów (3 wątki po 20) na stronie głównej, tylko 1 (!!!) osoba ma podpis-miasto!! Nawet jeśli założymy że każdy ma po 3 wpisy w wątku co kilka postów, wychodzi że podpis ma… 5% osób?

Szkoda. Podawajcie miejscowości. Nie ma się co wstydzić. Ani Warszawy ani Pacanowa. A dzięki temu możemy bardziej rozwinąć się towarzysko.

Praktycznie (prawie) bez wychodzenia z domu!
[#2] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Podawajcie miejscowości.

Boston, Massachusetts.
2
[#3] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Marcin27411, post #2

A ja na północy Anglii. Ponad 10 lat miałem podane i nie znalazł się nikt w promieniu 200km. :)
2
[#4] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

A kto by chciał mieć gości którzy liczą na darmowe żarcie i picie?
No las rąk. ;)
7
[#5] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Średnia wieku uzytkowników jest pewnie powyżej 35 lat. Rodziny, dzieci, praca, żony liczące ile piw wypiłeś

Ja mam podaną lokalozację i nawet parę lat temu spotkałem sie kilka razy z kolegą z forum, bo potrzebował pomocy przy A1200. Mam z nim kontakt do dzisiaj. Piwa nie wypiłem, bo mieszka ok 50km od mojej miejscowości i musiałem prowadzić. Nikogo bliżej nie poznałem. Wiem, że jest jeszcze jeden użytkownik, co ma do mnie jakieś 70km. Nie wszyscy chcą podawać lokalizację. Wolą być "Top Secret". Czasami nawet ktoś się pyta czy tutaj o pomoc i trzeba się dopytać skąd jest
1
[#6] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@snifferman, post #5

Kto chciał to wyraził zgodę i miejscowość jest. Wielu osobom to umknęło albo odpowiada im aura tajemniczości.
1
[#7] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

St. Ann, Missouri
[#8] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@infected, post #7

Marcin27411
infected
- ale te dane wpisać w
Mój profil - > Edycja profilu - > Lokalizacja
i tam jeszcze zaznaczyć ptaszka przy
Pokazuj zalogowanym użytkownikom moje dane...

oczywiście to dla chętnych...
1
[#9] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@snifferman, post #5

Średnia to raczej powyżej 40 lat🙂
I zależy czy mówimy o Amigowcach u których był to główny komputer w czasach jego świetnosci, czy o Amigowcach którzy poznali ten komputer po czasach jego świetności. W tej pierwszej grupie to ludzi młodszych niż 40 lat raczej brak
4
[#10] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

http://www.lubmil.ct8.pl/
3
[#11] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Hubez, post #10

Głupio się przyznać ale coś nie umiem się tam dopisać.
1
[#12] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@ZorrO, post #4

Ale jak się poda w profilu Boston, czy Rzepin, to nie znaczy że od razu przyjdą i zapukają z flaszką!!!

No chyba, że czegoś nie rozumiem.
[#13] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Rafał A-3000, post #11

a po co tam się wpisywać...? nie wiadomo co to za lista, do czego wykorzystana...
2
[#14] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #12

Polnymi drogami też jeździsz?
[#15] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Ja chętnie bym nabył coś amigowego na giełdzie , ale zależy mi na odbiorze osobistym .
Brak miejscowości w profilu to pewien problem , jestem jak by uwiązany przy budzie i zbyt daleko nie mogę śmigać a nie chcę się nakręcać niepotrzebnie na wymarzone cacko .
1
[#16] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Hubez, post #10

http://www.lubmil.ct8.pl/

Ja mam tam 45 lat, a w rzeczywistości w tym roku stuknie mi pół wieku. Kolumnę "lata" chyba można usunąć skoro jest "data urodzenia". I tak te lata są ciągle nieaktualne, bo są "zahardcodowane", a nie jakoś wyliczane (w moim przypadku powinno być 2024-1974=50). szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2024 11:07:58 przez MDW
[#17] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@jaster, post #9

No ja jestem w tej pierwszej grupie i (jeszcze) przed 40tka. Także istniejemy, jesteśmy i (coraz niestety już rzadziej) zalniżamy średnią wieku :P.

Oraz, Wrocław.

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2024 11:55:03 przez tomekwojcik
1
[#18] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

A ja już myślałem, że kupiłeś wyspę na Pacyfiku i chcesz teraz nas przesiedlić (tak retro osada), stąd pytanie kto i skąd, bo jak z gór, to na wyspie gdzieś na górkę w okolicy wulkanu, żeby poczuć się jak w domu. Jak ze Śląska to w pobliżu kopalni na wyspie.
[#19] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Marcin27411, post #2

Znany korespondent?
1
[#20] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Bydgoszcz ! Gdyby był ktoś z okolicy to zapraszam. Pochwale się kolekcją oraz wymienię dyskietkami szeroki uśmiech
[#21] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Łódź, konkretnie Olechów-Janów na Widzewie, wiek - no cóż rocznikowo już 44 jednak w okresie ciepłym więcej jestem w okolicach Radomia, konkretnie zagłębie paprykowe.
[#22] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@KAN2000, post #21

Powtarzam:

- ale te dane wpisać w
Mój profil - > Edycja profilu - > Lokalizacja
i tam jeszcze zaznaczyć ptaszka przy
Pokazuj zalogowanym użytkownikom moje dane...

oczywiście to dla chętnych...

Wtedy w komentarzach pod ksywką wyskakiwać będzie informacja skąd piszący pochodzi np.



Ostatnia aktualizacja: 13.02.2024 14:44:16 przez RokiS
2
[#23] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Moskwa, serdecznie zapraszam.
2
[#24] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@RokiS, post #22

Tak, chodziło mi o wpisanie tego w profil, przepraszam że nie napisałem tego jaśniej.

Instrukcję podał już RokiS.
[#25] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Lapka555, post #23

przecież zatonęła
3
[#26] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@michal_zukowski, post #25

Smiech
[#27] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Lapka555, post #23

serdecznie zapraszam.

Trzeba mieć wizę.


Ostatnia aktualizacja: 13.02.2024 15:55:48 przez Marcin27411
1
[#28] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Lapka555, post #23

Super. W okolicy jakiej stacji metra mieszkasz?
1
[#29] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@Kitech, post #28

A co?

[#30] Re: Wpisujmy miasto lub miejscowość!!

@_DiskDoctor_, post #1

Się mi przypomniało... "wpisujcie miasta, jeszcze nie wiem po co ale potem to ustalimy"
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem