[#1] Gry z Pc Na Amige
Witam !
Mam Program Twin Express i probuje sie polaczyc tym programem z Amigi Do Pc'ta , i jest taka sprawa , w opisie pisze zeby w shellu wpisac quickfix i pozniej : twin ser 57600
Ja gdy tylko wpisze w shellu quickfix , moja amiga zdaje mi sie sie zawiesza , tz pokazuje po napisaniu quickfix jakies tam napisy no i na koncu pisze installed , ale nie wyskakuje nowa linia zeby wpisac komende .
Aha ,plik quickfix i twin dodałem do devs i WBSTARTUP .
zdaje mi sie ze ten program wymaga dysku twardego zeby sie zainstalowac .
Prosze o odpowiedz .

no i pytanie drugie :
czy jest jakis program którym połączyłbym sie wreszcie z moją amigą , tzn który nie wymaga dysku twardego .
jezeli tak to prosze o podanie nazwy programu :)
dzieki i pozdrawiam!
[#2] Re: Gry z Pc Na Amige

@czuper, post #1

Sprobuj programu PC2Am , lezu na Aminecie.
[#3] Re: Gry z Pc Na Amige

@Norbert, post #2

Ave
No sciaglem sobie ten progz , ale nie mam do niego opisu , moze wy cos macie ? jakis opis do tego programu PC2AM??
[#4] Re: Gry z Pc Na Amige

@czuper, post #3

Kiedys go uzywalem i pamietam ze byl bardzo intuicyjny i bardzo "ploooog ent pluj". W archiwum znajdziesz dwie wersje, osobna na Ami i peceta. Oczywiscie obie wersje musza byc uruchomione. Uzywalem tego z kablem nullmodem parallel.
[#5] Re: Gry z Pc Na Amige

@czuper, post #3

> No sciaglem sobie ten progz , ale nie mam do niego opisu , moze
> wy cos macie ? jakis opis do tego programu PC2AM??

Opis jest w archiwum - poczytaj dołączoną dokumentację
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem