[#1] Amiga i sąsiad Konrada?
Obok sklepu Konrad w Koninie jest mały sklep komputerowy nie znam nazwy. Pomalowany na niebiesko i w środku siedzi niemiły Pan. Po zapytaniu się czy można kupić u nich monitor SVGA zapyał się do jakigo kompa (nie wiem po co mu to) powiedziałem, ę do AMigi i zaczął się śmiać. Tak traktują Amigowców w sklepach. :(
[#2] Re: Amiga i sąsiad Konrada?

@Mleko, post #1

To powiedz burakowi ze masz karte graficzna albo przelotke VGA. Nie jeden burak przestanie sie smiac. A najlepiej zabierz kompa do sklepu i podalcz Ami...no ale pisales ze sprzedales...Juz sam efekt Amigi w wiezy zrobi ciekawe wrazenie :)))
[#3] Re: Amiga i sąsiad Konrada?

@Andrzej Drozd, post #2

Owszem owszem robi - mówiłem podobne żeczy, że ma Poverke itp nic nie dało stwierdził,ża Amiga jest nie produjkowana od dłuższego czasu. Nie długo kupie nowa i pojade tam z prezenatacją. Jak to będzie Pegaz albo AmiUAN to mu szczeny popadają. I soty że tak dłygo nie pisałem ale małe problemy z netem :D
[#4] Re: Amiga i sąsiad Konrada?

@Mleko, post #1

i co? przejmujesz się tym? :)
[#5] Re: Amiga i sąsiad Konrada?

@aMifan, post #4

Che che, jutro idę do tego sklepu i go zbojkotuję :) Może poproszę o klawiaturę do Amy? Coś wymyślę...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem