[#1] Nie lubię Billa Gates'a
I już !
[#2] Re: Nie lubić Billa Gates'a

@Prince, post #1

To napisz mu to wprost, mejlem, a nie zaśmiecaj forum.

[#3] Re: Nie lubić Billa Gates'a

@grxmrx, post #2

Musiałem się wynaturzyć, sorry. Jaki ma adres mailowy?
[#4] Re: Nie lubić Billa Gates'a

@Prince, post #3

Poszukaj na www Microsoft.com
[#5] Re: Nie lubić Billa Gates'a

@Drako^lM, post #4

[#6] Re: Nie lubię Billa Gates'a

@Prince, post #5

"Apokalipsa gîosi takűe, űe wszyscy bëdâ nosię znak bestii na prawej rëce i czole ... Czy wszyscy uűytkownicy Internetu nie zaczynajâ mieę takiego "znaku" od mikrofalowego promieniowania na prawych rëkach (uűywajâc myszki) i na czoîach (od monitorów)?"

Ufff, mnie nie grozi zaglada - jestem leworeczny. ;)
[#7] Re: Nie lubię Billa Gates'a

@mcbarlo, post #6

Zostałeś wybrany :D
[#8] Re: Nie lubię Billa Gates'a

@Drako^lM, post #7

A mnie ciekawi watek o tej satanistycznej grze w Excelu95. Ciekawe, czy w makowej wersji tez to bedzie, bo peceta w domu niestety nie mam. Ale moze ktos z Was to juz sprawdzil?
[#9] Re: Nie lubię Billa Gates'a

@mcbarlo, post #6

[OT]
Hmmm, to ja mam znak na dwoch rekach. Tez jestem leworeczny, ale czesciej myche mam w prawej. A co do znaku na czole najlepiej uzywac bezkineskopowcow :)
Kiedys, gdzies czytalem/widzialem o pomysle wszczepienia kart bankomatowych/dowodow osobistych jako implantow (np. na dlon), np. idoac rano do sklepu po bulki w sklepie zamiast placic gotowka przejedziemy reka przez jakis czytnik i juz. No, a to czolo to moze identyfikator zrenicy oka? Tak czy siak wg. przewpowiedni "Antybohater" zaczal dzialac/zyc w latach 70-tych, a swoje "dzielo" zniszczenia zaczal w 1999. Czy "The Mark of the Beast", czy jak mu tam, to sztuczny twor/komputer/internet? Cos w tym jest. Uffff. Koniec fantastyki (?)
Kto lubi takie zagadki i inne takie, to jest fajna strona: http://www.ndw.v.pl/
[#10] Re: Nie lubię Billa Gates'a

@Andrzej Drozd, post #9

Fajna stronka
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem