[#1] Boli mnie...
Z braku tematów krótka piłka - boli mnie to że nie wyszła kolejna werja kultowych we wszechświacie datatypes pana A.Kleinerta o numerze 132.89 beta 679 afta 589 :)

[#2] Re: Boli mnie...

@aMifan, post #1

To te pod PowerUP ktore sie czesto wieszaly, niedzialaly lub przeklamywaly grafike? Kiedys ze 3-4 latata temu probowalem to zainstalowac, ale jednak wygraly darmowe (jeszcze do niedawna) WarpDatatypes :)
[#3] Re: Boli mnie...

@Andrzej Drozd, post #2

Hmmm, fakt. Facet niezle kombinowal z updateami. Ale do demonow szybkosci nie nalezaly.. BTW. greetz from UK. For all Ami People. Za dwa miechy bede sie rozgladal po lokalnym rynku za A1 ;)
[#4] Re: Boli mnie...

@TJindy, post #3

no super. a przywieziesz ją do Polski? :D
[#5] Re: Boli mnie...

@R-Tea, post #4

hehehe, jeszcze dobrze roboty nie zaczalem! Dopiero od przyszlego tygodnia... a wroce do kraju moze za kilka lat.. za to bede wysylal znajomym :P Wiecie co? Kure... tu drogo! Ale nic to, jak to mowil Pan Wolodyjowski. Pozyjem, zobaczym. aaaa, a najwieksze rozczarowanie to PC-ty w sklepach. Myslalem ze sobie na Mac`u posiedze.. ech.. :P
[#6] Re: Boli mnie...

@aMifan, post #1

Glowa?

[#7] Re: Boli mnie...

@DN, post #6

Szczególnie jak słyszę w autobusie rozmowę dwóch pececiarzy zaczynającą się od stwierdzenia "kurde,windows mi się znowu zepsuł..." :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem