[#1] Brak motywacji do integracji
Jest jeszcze conieco amigowców. Dlaczego brak nam chęci do jakieś formy integracji? Organizowałem spotkania amigowe w Trójmieście,ludzi jak na lekarstwo. Telefonicznie potwierdzone uczestnictwo itd. A jak co do czego to 5-6 osób przychodzi,a amigowców korzystających nadal z Amigi przykładowo jest na tym terenie przynajmniej 3 razy więcej. Kiedyś formą integracji była scena amigowa,ale wiadomo czasy się zmieniły... są jeszcze ludzie,tylko jak ruszyć to towarzycho? :)

[#2] Re: Brak motywacji do integracji

@aMifan, post #1

Moze jakbys postawil zgrzewe browaru to wiecej osob by przyszlo :D.
A tak powaznie to ludziom chyba znudzily sie takie akcje. Przeciez kazdy moze dorwac kilku qmpli i razem urzadzic bibe, a do tego nazwac ja "Amiga Miting". Nawet specjalnie nie trzeba sie organizowac.
[#3] Re: Brak motywacji do integracji

@DarQo, post #2

Moze nie koniecznie znudzilo. Sam chetnie uczesnicze w podobnych spotkaniach. problemem jest wiek i czas.

Brzmi dziwnie ?

Wcale nie. Amigowcow nie przybywa w zawrotnym tempie a ci istniejcy od dawna sie starzeja, maja inne zajecia, studia, dziewczyny, rodzine. To zrozumiale, ze nie maja juz tyle czasu co kiedys. Oczekiwanie na cod tez oslabia wiare w cokolwiek, a tyle lat jest w stanie zmiekczyc kazdego. Sam zapytaj siebie ilu ludzi nazywa sie amigowcami z czystego przyzwyczajenia ?

Kolejny problem to samo srodowisko, osobiscie Amiga czy AmigOwiec wcale mi sie dobrze nie kojazy. I jakos nie jestem pewny czy mialbym ochote sie spotkykac z "takimi" ludzmi. Oczywiscie nie twierdze, ze wszyscy tacy sa ale lektora kilku portali rysuje mi wizje amigowaca fanatyka, ktory zatrzymal sie w okolicach roku 1995 majcego swoje poglady i trzymajacego sie ich kurczowo jak tylko moze mimo, ze nie sa one ani logiczne ani racjonalne.

Szczeze ? Wole sie trzymac od tego srodowiska z daleka i pozostac przy sprawdzonym gronie znajomych, ktorzy nie rozpalaja stosu na slowo "Pegasos" czy "MorphOS"

[#4] Re: Brak motywacji do integracji

@Marcin [Morgoth] Kurek, post #3

...ale zuwazmy ze win i tak be :)
[#5] Re: Brak motywacji do integracji

@Andrzej Drozd, post #4

no ba

[#6] Re: Brak motywacji do integracji

@aMifan, post #1

Proponuję zajrzeć na grupę dyskusyjno Morphos temat "Oczym wszyscy wiedzieć powinni". Póki co, dyskusja jest na poziomie. Może wspólnie dokonamy więcej Zapraszam do dyskusji.

[#7] Re: Brak motywacji do integracji

@Marcin, post #6

Dzy

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem