[#1] Bez komentarza!
Hej widzieliście to? http://amiga.emugaming.com/amigaosdev1.html
Ja nie skomentuje. Wy sprubujcie.
[#2] Re: Bez komentarza!

@Barr-find, post #1

A cdo tu komentowac, to nie byl pierwszy z obiecywanych terminow OS4...

[#3] Re: Bez komentarza!

@Kaczus, post #2

Wiem ale aż się płakać chce bo mogła by być już AOS 5 Ech...
[#4] Re: Bez komentarza!

@Barr-find, post #3

Liczac pierwsza zapowiedz OS4 - to mielibysmy juz pewnie aos10 :)) Podpowiem, ze byla jeszcze przed premiera kart z PPC na pokladzie :)

[#5] Re: Bez komentarza!

@Kaczus, post #4

AmigaOS 5.0 (Winter 2002)

By release 5, it is hoped that the remaining sections of the AmigaOS will be complete. These will  include:
Brand new services model providing
Virtual Memory
Memory Protection
Symmetric and Asymmetric modes
Contract QoS
64 bit
Fully distributed
AmigaOS4 sandbox - Similar to the MacOS X approach to previous MacOS software

ah.. jaka przyszlosc byla rozowa.....
[#6] Re: Bez komentarza!

@Brodek, post #5

To już przecież standard, że w przypadku Amigi obiecanek jest mnóstwo, ale gorzej z realizacją.
Ja już od dawna nie przejmuje sie wszelkimi zapowiedziami, bo wiele z nich nigdy sie nie sprawdzi...
[#7] Re: Bez komentarza!

@Barr-find, post #1

Dowalę do kotła: Windowsy powstają szybciej

[#8] Re: Bez komentarza!

@AlaN, post #7

Ale wolniej działają
[#9] Re: Bez komentarza!

@kmilota, post #8

I nadodatek trzeba je reinstalowac kilka razy w roku. To tak jakby nowy Win nie ukazal sie okolo 4-5 lat temu, tylko kilka razy w roku
[#10] Re: Bez komentarza!

@Barr-find, post #1

uuuuuoooooch też chcę ten 5.0 z 2002 roku ............................................................................................................................................

[#11] Re: Bez komentarza!

@AlaN, post #7

Które windowsy? Czyżby sławetny Longhorn?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem