[#1] Czemu eXec lezy?
Nie ukrywam ze zagladam na eXeca czasem (trzeba sprawdzac co u konkurencji hehe ;) )... wczoraj lezal, dzis lezy... Powstanie jeszcze? Ktos cos wie na ten temat? Moze jakies wyjasnienie/oswiadczenie eXec-team?

[#2] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #1

slyszalem ze wakacje i dlatego...
ale lepiej niech sie sami wypowiedza bo bedzie ze mosofca cos przekrecila

[#3] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #1

Z informacji jaka znajduje sie na kanale #amigaos4pl wynika ze prawdopodobnie przez tydzien nie bedzie dostepu do tej strony.
Przyczyna nieznana.
[#4] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #1

Przez caly ten tydzien nie bedzie dostepu do strony eXeca. Powrocimy jednak z mocnym uderzeniem.

[st]
www.eXec.pl

[#5] Re: Czemu eXec lezy?

@Phibrizzo, post #3

Przyczyna jest banalna - serwer padl, a redakcja jest na wakacjach bez komputerow i internetu.
[#6] Re: Czemu eXec lezy?

@SZAMAN, post #4

Exec zawsze miał mocne uderzenie...



Ostatnia modyfikacja: 05.07.05 15:24
[#7] Re: Czemu eXec lezy?

@MinisterQ, post #6

A PPA jak Kwasniewski i Cimoszewicz, bez wyrazu, aby nikogo czasem nie urazic, portal wszystkich amigowcow!:)
[#8] Re: Czemu eXec lezy?

@SZAMAN, post #4

Czyli trwaja jakies prace nad ulepszeniem w jakims sensie eXeca, i owe ulepszenia zostana nam przedstawione niebawem tak? Dobrze zrozumialem?

[#9] Re: Czemu eXec lezy?

@SZAMAN, post #7

Nie mieszaj proszę polityki do portalu amigowego. Uważam, że takie porównanie jest przejawem niestety głupoty i chamstwa jak i złej woli.
Jeśli już generujesz ruch głupotami to wiedz, że zarówno pan Kwaśniewski jak i Cimoszewicz mają po prostu inne pomysły na Polskę niż te, do których na przykład mi jako wyborcy bliżej, i tyle. Mieszano już historię (porównania do zimnej wojny) do tych głupot, teraz polskie wybory.
Po prostu wymiotować się chce...

Czy podobałoby Ci się Szamanie gdyby ktoś porównywał eXeca do Radia Maryja a Ciebie lub Bielskiego do ojca dyrektora? Po co takie coś rozkręcać? Pomyślałeś przed wysłaniem wiadomości?

[#10] Re: Czemu eXec lezy?

@grxmrx, post #9

Pomyślałeś przed wysłaniem wiadomości? - MiniQ chcial mnie sprowokowac i mu sie udalo. Niech sie cieszy.:)
[#11] Re: Czemu eXec lezy?

@SZAMAN, post #7

Jeżeli przez "wyraz" portalu rozumiesz talenty redaktorów do urażania czytelników, to niewątpliwie eXec jest bardzo wyrazistą stroną WWW. Gratuluję.

[#12] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #8

Gdyby tak mialo byc to stara strona by teraz dzialala.
[#13] Re: Czemu eXec lży?

@SZAMAN, post #10

A później Mufa napisze, że nie ma klimatu. Jakoś nie doszukałem się w wypowiedzi MiniQ żadnych porównań do polityki. Zwłaszcza w czasie kampanii wyborczej nie życze tu sobie nie tyle porównań do polityki co dyskusji na temat kandydatów, partii i tak dalej. To "nie nasz świat". Uważam, że to dopiero była prowokacja z twojej strony i w ogóle nie przemyślana.
Nie zachowuj się jak by nic się nie stało gdy przed chwilą być może obraziłeś ludzi odwiedzających i wspierających tę stronę.

[#14] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #8

W najkrótszym skrócie i bez niepotrzebnych złośliwości. Cromax jest do końca tygodnia gdzieś daleko, bez dostępu do kompa i do sieci. Skoro nie ma dostępu do kompa to w żaden sposób nie może pracować nad ulepszeniem serwisu. DLatego w poniedziałek na pewno przywita Was stary Exec. A mocnym uderzeniem o którym wspominał Szaman będzie pewien bardzo długi szczegółowy i powiem nieskromnie moim zdaniem jeden z najlepszych artków jakie dotąd pojawiły się na Execu.

[#15] Re: Czemu eXec lży?

@grxmrx, post #13

Oczywiscie, ze ponosze cala wine za to zamieszanie tutaj. Co do kampanii wyborczej, to ja w wyborach tradycyjnie juz zrobie duzy X na wszystkich kandydatach.:)
[#16] Re: Czemu eXec lezy?

@Mufa, post #14

O to mi chodzilo :) Mufa, dzieki za konkretne i rzeczowe info.

BTW Uzyles zwrotu "stary Exec". Bedzie "nowy"? Kiedy?

[#17] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #16

W swoim czasie.:) A co jestes chetny do pomocy?
[#18] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #16

Execowi potrzeba zmian. Z tym chyba każdy się zgodzi. Nawet sami czytelnicy wypominają że przydałoby się to i to, a należałoby zlikwidować tamto i tamto. Tylko tak mogę Ci odpowiedzieć. Nawet jeśli znałbym odpowiedzi na Twoje pytania to nie oczekuj ode mnie odpowiedzi.
Świetnie powinieneś to rozumieć, Wy też nie chwaliliście się z wyprzedzeniem np. wprowadzeniem możliwości nakładania kolorowych skór.

[#19] Re: Czemu eXec lezy?

@SZAMAN, post #17

To zalezy na czym mialaby polegac ta pomoc :) Bardzo duzo pracy poswiecam PPA i nie mam za duzo wolnego czasu, ale moge cos zrobic dla eXeca tez.
Na przyklad cos przetestowac lub ocenic :)
Jutro jednak wyjezdzam i przez jakis czas mnie niestety nie bedzie.



Ostatnia modyfikacja: 05.07.05 18:06
[#20] Re: Czemu eXec lezy?

@uran, post #19

Krytyka zawsze mile widziana, takze i ta pozytywna. Ja napisze wiec, ze skorki to fajna rzecze na PPA - zielona rzadzi.:)
[#21] Re: Czemu eXec lezy?

@Mufa, post #18

> Execowi potrzeba zmian. Z tym chyba każdy sić zgodzi. Nawet
> sami czytelnicy wypominają że przydałoby sić to i to, a
> należałoby zlikwidować tamto i tamto. Tylko tak mogć Ci
> odpowiedzieć. Nawet jeśli znałbym odpowiedzi na Twoje pytania
> to nie oczekuj ode mnie odpowiedzi.
> Świetnie powinieneś to rozumieć,

Bardzo dobrze to rozumiem. Pytalem sie czy nastapia zmiany i jesli, to kiedy. Nie pytalem, jakie to beda zmiany i nie oczekiwalem odpowiedzi na to pytanie.

> Wy też nie chwaliliście sić z
> wyprzedzeniem np. wprowadzeniem możliwości nakładania
> kolorowych skór.

Jak to nie:
http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=6&i=1414&t=1404&ostatnie=1
;)

[#22] Re: Czemu eXec lży?

@SZAMAN, post #15

Nie Ty jeden.. najprawdopodobniej...

[#23] Re: Czemu eXec lezy?

@SZAMAN, post #5

Skorzystam z tego wątku i zapytam.
Przypuszczam, że w najbliższą sobotę nie będzie spotkania GGUA.
Mam rację?

[#24] Re: Czemu eXec lezy?

@R-Tea, post #23

Z tego co wiem, a mogę się mylić spotkanie ma prawdopodobnie odbyć się tydzień później niż ta sobota (czyli zamiast 9-tego może być 16-tego lipca).

[#25] Re: Czemu eXec lezy?

@R-Tea, post #23

Spotkanie bedzie prawdopodobnie 16-tego. eXec ruszy w poniedzialek i wszystko sie wyjasni.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem