[#1] pozegnanie z moja a1200
tak dzisiaj nastapil ten dzien w ktorym z mojego domu wyjechala Amisia :( .
Tak to bywa na tym swiecie ...swoje ostatnie lata zycia spedziła pod biurkiem oddajac miejsce kolejnym PC, a ja te chwile przeciagalem jak najdluzej. ale wkoncu stalo sie poszla do dobrego mlodego czlowieka ktory na pewno sie nia zaopiekuje :).

Szkoda mi jej troche i tyle...

jak ja mam teraz zyc :(

[#2] Re: pozegnanie z moja a1200

@jimiche, post #1

Tak jak prawdziwy pecetowiec. Bądź silny i dźwigaj dzielnie swój wybór.

[#3] Re: pozegnanie z moja a1200

@jimiche, post #1

Zainwesuj kaskę w nową Amigę. Do gier kup konsole, Sprzedaj PC jak
prezetuje jeszce jakąś wartośća PC wystarczy jakieś max 400mhz, żeby
win działał, mam takiego, tylko obudowy i zasilacza brakuje mi do
niego. Dlatego zbieram na obudowę MicroATX :). Mam też na spółkę z
tatą jakiś złom ECS, prawdę mówiąc niewiem jak to funkconuje jeszcze.

[#4] Re: pozegnanie z moja a1200

@Korni, post #3

hmm wlasnie ja czekam teraz jak sie sprawy potocza a1 i pegiem, jak narazie to jeszcze kibicuje pegasosowi i morphOS bo to jest sprzet latwy do kupienia nawet juz z 2 reki.
1.Co do konsoli to posiadam PS2 juz od roku, wiec tu nie chodzi o to.
2.co do PC... mam teraz laptopa ... jest poprostu wygodny, ze wzgledu na posiadanie juz konsoli nie byl mi potrzebny wypasiony pc z super grafika. Sempron 3400+ wystarcza mi w zupelnosci, pod Dragonem dalej dziala duza ilosc demek (a nie ukrywam ze tak naprawde to demoscena Amigi do dzis dnia najbardziej mnie hipnotyzuje)... tu chodzi o ten feeling jaki ma amiga,... kurde jaraja mnie filmiki z pokazu aOS4 i jej super szybkiego blatu tego nie widzialem w zadnym pc, zapewne podobnie to sie ma z MorphOS.

a co do tego co napisal miniQ
tak to juz jest ze lepsze jest zawsze wrogiem dobrego :)

[#5] Celem uniknięcia dylematów "jak teraz żyć"

@jimiche, post #1

należało wsadzić A1200 do szafy i trzymać na wypadek zmiany zdania. Dużo miejsca by nie zajęła, a kokosów pewnie na niej i tak nie zarobiłeś.
[#6] Re: pozegnanie z moja a1200

@jimiche, post #4

ja tam swoja amige dalej trzymam i narazie nie mam zamiaru sie jej pozbyc. do tego jeszcze jest pegasos 2 i kilka pc...
no a robie na tym co mi sie podoba - pegasos.

[#7] Re: pozegnanie z moja a1200

@jimiche, post #1

jak ja mam teraz zyc

Zalac sie w trupa. Pij przez caly tydzien az dostaniesz delirki.

A tak powaznie to kup sobie nowa Amige.
[#8] Re: Celem unikniêcia dylematów "jak teraz żyć"

@Daclaw, post #5

A ja myślę żeby lepiej trafiła do młodego zdolnego człowieka niż miała się kisić w szafie.
[#9] Re: pozegnanie z moja a1200

@Andrzej Drozd, post #7

Oj kup, bo to moze skonczyc sie tak jak w moim przypadku. Bedzie ci sie snilo po nocach, ze robisz cos na Ami. Obudzisz sie i bedziesz chcial to zrobic. Ale po chwili uswiadomisz sobie ze juz nie masz Amigi... To nie jest mile

[#10] Re: pozegnanie z moja a1200

@jimiche, post #1

Niech Ci "dragon" lekkim będzie
[#11] Re: pozegnanie z moja a1200

@Fazior, post #10

Ciekawe czy wytrzymasz na odwyku... A dla mnie czas taki chyba nie nastanie, od kilkunastu miesićcy mam już dwie A1200. Jedną w domu i drugą w pracy - faktury i wszystko inne :) Tanio, łatwo i przyjemnie -->www.etapicer.com
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem