[#1] Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??
Zastanawiam sie, czy na portalu zwiazanym z jedynie slusznym OSem nie popelniono kolejnego, tym razem ostatecznego bledu...
Kilka lat ojciec dyrektor walkowal temat o slusznej platformie, jaka to wspaniala. Dzisiaj juz wiadomo, ze ani pierwsza ani mikro platforma nie nadaje sie do niczego, bo zawiera ogromne bledy, ktore dyskfalifikuja ja do komercyjnego uzytku. Wiadomo, ze jedynym ratunkiem teraz jest zawarcie NORMALNEJ umowy z Genesi i wymianie technologii. Niestety ojciec dyrektor zyje w swoim swiecie, a szkoda, bo wiem, ze moglby naprawde przyczynic sie do scalenia srodowiska i popularyzacji Amigi w Polsce. Poki co, nie slyszalem o Amidze w zadnym powaznym czasopismie. Ojciec dyrektor nie ma sprzetu, za chwile systemu hyperion nie bedzie pisal, bo ile mozna bez kasy i sprzetu. Lepiej jest smiac sie ze staruszka Pegasosa 2.....hehehe bo za chwile bedzie na czasie Pegasos 3, moze w ten sposob ojciec dyrektor smiechem chce zakryc swoj placza, ze mu sie nie udalo ...
Poprosze o usuniecie mojego konta...
[#2] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@noowy, post #1

Tzn. w PPA chcesz usunąć konto? No i kto jest tym ojcem dyrektorem w PPA? Jakoś nikt mi nie pasuje do opisu.

[#3] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@noowy, post #1

Poprosze o usuniecie mojego konta...

Taak, to już przerabialiśmy na innych portalach ;)

[#4] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@koodlaty, post #3

Amigowych :P

[#5] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@grxmrx, post #2

A ile jest kasy n tym koncie? A może tu chodzi o konto ojca dyrektora?
[#6] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@Arbuz, post #5

A ja się zastanawiam.....że na PPA ludzie piszą coraz ciekawsze wątki....czy to .Pegazos...z choinki się urwałeś....a500 ludziom wystarczy po co ojciec dyrektor ma coś robić.....Commodore zrobiło to co zrobiło...a rynku już nikt nie uratuje...był na to czas a Bankruci go stracili i zbankrutowali.



Ostatnia modyfikacja: 07.11.06 08:56
[#7] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@noowy, post #1

Eeee tam , przejmujesz się. To tylko exec, parę dni wczesniej sam [kb] pisał że nie będą pisać o Pegasosie na execu bo ich interesuje tylko i wyłącznie prawdziwy teron z stickerem, ups, przepraszam, prawdziwa amiga, a teraz gdy ma się z czego cieszyć, to pisze o pegu , ba, nawet napisał że to potencjalny sprzęt pod os4 :) . Cóż to tylko exec, taki nasz amigowy kabarecik ;)

[#8] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@Olo, post #7

czyli podsumuję to tak What a Amiga polish show :D
Takie żeczy nie powinny się dziać ale skoro tak...to tak

[#9] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@Olo, post #7

można wyciągnąć z tego ciekawy wniosek: obecnie według eXeca, aby sprzęt był "amigowy", to musi być przede wszystkim nieprodukowany
[#10] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@wali7, post #9

To strasznie dziwne...co oni wyprawiają tego się nie da pojąć...tak samo jak ojca dyrka i jego konta uzytkownika na a1000

[#11] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@pwe, post #10

O a jeśli chodzi o tytuł tematu z tym knotem też trzeba się zastanowić ciekawe co wyjdzie
delete+knot+dyrektor+exec=??
no i tu nasuwa się problem ze chociaż Pegazos to komputer trochę oparty na technologi amigowskiej to w większej mierze to całkiem inny rodzaj komputera więc nie ma co porównywać....a jesli pan ojciec dyrektor nie wie że to inne technologie to jego problem ...i co by wyszło z podpisaniem umowy...jeśli ktoś by podpisał umowę (normalną )....
Z kolei jeśli ojciec dyrektor to niszczyciel i forma z którą się podpisuję umowe o zniszczenie=zagłada ...trzeba rozważyć rózne możliwośći...a i jescze jedno ojciec dyrektor jest ojcem...niby kogo??
Wątek jest bardzo ciekawy mozna wyciągnąc z niego wiele możliwości które tworzą bezsens

[#12] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@pwe, post #11

sprecyzuj o co Ci chodzi

[#13] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@baderman, post #12

No dobrze...tak ogółem to tu się jakieś jaja dzieję niskąd ni z owąt ktoś (lub coś) powiązane jest z Comedy Exec Show....Pegazosy to Pegazosy...A ojciec dyrektor nie lubi podpisywać umów...bo wiadomo ze jest nisczycielem...zagłębiając się w temacie...jest jescze usunięcie "knota"...i sparwa się gmatwa czysty...bezsens

[#14] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@pwe, post #13


Przepraszam mam pytanie !

Kim jest owy tajemniczy "ojciec dyrektor" ? ;)
[#15] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@selur, post #14

Ale o co sie w ogole rozchodzi? :P
[#16] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@Andrzej Drozd, post #15

no wlasnie o co biega, przeciez polacy w takich sprawach maja do gadania tyle co nic "kabarecik" stop!

[#17] Re: Prosze o usuniecie mojego konta... :) knota??

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #16

z tego co zrozumiałem "ojciec dyrektor" to jakiś szafo Ainc. czy jakiejs takiej firmy...Panowie sami stwierdzicie ze to ciekawy wątek :P OK

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem