[#1] Valwit nowym autorem Sputnika? :)
Czytaliście newsa o Sputniku na tym portalu?

As you can see from the screenshots, the pages are displayed pretty good. The GUI doesn't look very good at the moment, but I'm pretty sure that will change in future versions. After all, this is just a beta.

All in all it's a very nice job by Valwit. New browsers capable of displaying modern web content is very important for both MorphOS and OS4 at the moment.


??? :)

BTW, nie wiedziałem o istnieniu tego amigowego portalu wcześniej, a wy?
[#2] Re: Valwit nowym autorem Sputnika? :)

@R-Tea, post #1

Nieladnie Panie Valwit, oj nieladnie. :D

[#3] Re: Valwit nowym autorem Sputnika? :)

@R-Tea, post #1



http://www.ppa.pl/newsy/aktualnosci.php?p=4719



Ostatnia modyfikacja: 14.11.06 22:22
[#4] Re: Valwit nowym autorem Sputnika? :)

@R-Tea, post #1





Ostatnia modyfikacja: 14.11.06 22:23
[#5] Re: Valwit nowym autorem Sputnika? :)

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

@ ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
http://www.ppa.pl/newsy/aktualnosci.php?p=4719

no patrzcie. a ja go wygooglowałem
[#6] wtf?

@R-Tea, post #1

poprawili na szczescie. nawet nie wiedzialem ze taki portal istnieje :-/ pewnie stad to sie wzielo ze na awn zglosilem newsa. patałachy.
[#7] Re: wtf?

@Valwit, post #6

Coś nie działa ....coś padło

[#8] Re: wtf?

@pwe, post #7

pewnie nie jeden artek poszedl do poprawy. na tej stronie pisalo, ze Dragon1200 jeszcze w tym roku bedzie dostepny na christmas time, to prawda?

[#9] Re: wtf?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

@ ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [

Pytałem na Amizaduszkach i powiedzieli, że mają nadzieję zdążyć z wypuszczeniem Dragona jeszcze w tym roku.
[#10] Re: wtf?

@Valwit, post #6

Valwit: Gratuluję zdolności programistycznych
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem