[#1] Pegasos w Wikipedii
Witam.

Trafiłem na definicję Pegasosa w Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pegasos

Jest tam zdanie o niedziałającej Articii. Nie ma za to wzmianki, że owy bug był serwisowany przez nakładkę, ani to, że większość wyprokukowanych Pegasosów ma wykonany owy fix (dla chcących nabyć Pega 1 z secondhandu to może być użyteczna informacja).

Warto by było dopisać co i jak, nie sądzicie?...
[#2] Re: Pegasos w Wikipedii

@quantor, post #1

wiec dopisz :)
[#3] Re: Pegasos w Wikipedii

@Valwit, post #2

Ja ostatnio poprawiłem w Wikipedii rok premiery A1200 :)

[#4] Re: Pegasos w Wikipedii

@Pinto, post #3

I o to chodzi, o to chodzi! Nasi w Wikipedii! Ja na przykład dopisałem info o pojemności dyskietek na Amidze, dodałem informacje, że Quake I i II zostały na Ami wydane itp (ogólnie, to w kwestii gier można by sporo na Wiki namotać).

A pomyśleć, że jak kiedyś na forum poddałem pomysł żeby w Wikipedii podopisywać to i owo, to rozległy się krzyki że "Przecież to nie chodzi na amiprzeglądarkach".

[#5] Re: Pegasos w Wikipedii

@recedent, post #4

Ja dodałem hasła: AmiGG, Gadami i Sputnik :)
[#6] Re: Pegasos w Wikipedii

@recedent, post #4

Cóż, czasy się zmieniły - teraz mamy Sputnika. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem