[#1] Biednego artiego straszycie banem...
a niby jak ma się chłopak nauczyć pisać, jak na każdym kroku takie kwiatki:

http://www.infoserwis-sklep.pl/klawiatura-a1200desktop-p-506.html

ludzie zmiłujcie się. To wasz ojczysty język ! !

[#2] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@mosfet, post #1

Teksty zamieszczane w internecie to nie są przykłady do nauki poprawnej polszczyzny. Powiem więcej - to właśnie internet najlepiej pokazuje, że ludzie nie umieją pisać we własnym języku.

[#3] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@PopoCop, post #2

I dlatego trzeba z tym walczyć. Wiele portali i forum internetowych posiada nawet stosownie wsparcie dla działalności BYKOM STOP.
[#4] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@PopoCop, post #2

Zatem najlepszym sposobem jest nie tylko klepanie zasad pisowni, ale po prostu czytanie zwyklych (papierowych) ksiazek. Nawet bez zrozumienia...czasami :P
Ludzie przewaznie sa wzrokowcami.

A ksiazki takie, nie rozpraszaja i nie przelaczamy strony co jakis czas, aby zobaczyc co dzieje w necie ;)



Ostatnia modyfikacja: 29.06.07 10:45
[#5] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@mosfet, post #1

mosfet, już postraszyli.
Ban do końca wakacji...
[#6] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@DanielJ., post #5

Ktoś chyba marnuje jego młodzieńczy entuzjazm, który w gruncie rzeczy mi się podobał....włącznie z pozbawianiem atarowców pojazdów silnikowych metodami operacyjnymi :]
Zamiast zarażać Amigą, to częstują gościa banem. Kto zostanie przy Misi, jak stare pryki poumierają, średnie pryki się pożenią a młodych pryków nie będzie?

[#7] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@mosfet, post #6

mosfet, zawszę zostanę ja.
Dzieci chcę mieć, a one też będą ami-owcami... :P
[#8] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@mosfet, post #1

>!!UWAGA!! ZDJĘCIE JEST POGLĄDOWE !
Faktycznie, mój pogląd na temat sklepu się zmienił.
>KOLOR KLAWISZY MOŻE SIĘ RUŻNIĆ OD ZDJĘCIA
OMG

[#9] Re: Biednego artiego straszycie banem...

@mosfet, post #1

Ruszyło ich sumienie :) Poprawili na 'ó' :)

Mimo wszystko kolor nie może różnić się od zdjęcia. Czym się różni wróbelek? Bo ma jedną nóżkę bardziej.....
Może różnić się od koloru klawiatury przedstawionej na zdjęciu/klawiatury ze zdjęcia.



Ostatnia modyfikacja: 07.07.07 00:07
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem