[#1] czy ludzie potrafia myśleć??
xxx :: 21:54:25 / S 21:52:48
hej mam na imie andrzej i mam pytanie dotyczace telefonu nokia 5200 moze moglbys mi pomoc
Benedykt :: 21:54:49
najwłaściwiej będzie jak zapytasz na forum noki
xxx :: 21:55:10 / S 21:53:35
jak mam je znaleźć?
Benedykt :: 21:55:22
znasz taka stronę jak google?
xxx :: 21:55:36 / S 21:54:02
aha
Benedykt :: 21:55:39
Forum użytkowników telefonów NOKIA :: Strona Główna
Grupa dyskusyjna poświęcona telefonii komórkowej, ze szczególnym uwzględnieniem telefonów fińskiego producenta Nokia. Porady, testy, opisy modeli.
Benedykt :: 21:55:46
ja to znalazłem w ciągu 6 sekund
xxx :: 21:56:06 / S 21:54:32
mam juz:)
xxx :: 21:56:12 / S 21:54:38
dzieki za porade
Benedykt :: 21:56:26
10 złoty sie nalezy prosze wlacic na moje konto w mbanku
xxx :: 21:56:42 / S 21:55:07
:)ok




benedykt

[#2] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

i o to kolejny raz Super BEN pomógl maluczkiemu :)

[#3] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

.. i właśnie po to powstał Bash.org :D
[#4] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@APC74, post #3

bash.org.pl
najnowsze przeglądaj losowe top dzienne tygodniowe bottom dodaj szukaj archiwum styl rss text
dodaj cytat
cytat został dodany do bazy, pojawi się na stronie dopiero gdy zostanie zaakceptowany przez moderatora



BeNEDYKT ;)

[#5] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

No i się stało... - zostałeś Bash-hunterem :D
[#6] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@APC74, post #5

SuperBashBen w akcji :D
[#7] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

fińskiego producenta Nokia

Wiesz, ktos nie ma smykalki do trgo jak korzystac z google, ktos cos, i tamto, a ja wciaz nie rozumiem, dlaczego Nokia nie jest z Japoni :P

Jak np. Sanyo czy inna Yamaha :)


Ups... Sanyo tez nie jest z Japoni ;)



Ostatnia modyfikacja: 14.07.07 03:03
[#8] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Andrzej Drozd, post #7

Jak nie?

[#9] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Andrzej Drozd, post #7

Sanyo jest firmą z Japonii (jej nazwa w romaji może znaczyć "trzy oceany", ale nie wiem jak jest z zapisem w kanji). Nokya nie jest.

A co do specyfik językowych, to o dziwo fiński w mowie jest podobny do japońskiego... nieobeznany słysząc fina może nawet pomyśleć że to mówi japończyk. Może dlatego Nokya "brzmi po japońsku"... ale japońska nie jest.

[#10] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Solo Kazuki, post #9

Aktualnie Sanyo należy do Chin, upadło niedawno i zostało wykupione przez Chińczyków.

UWAGA - Nie kupować nic nowego ze SANYO !!

[#11] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Hubez, post #10

kupować akumulatorki ENELOOP

[#12] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Hubez, post #10

Czemu nie? Przecież nie należy do Polaków :P

[#13] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@Hubez, post #10

Eee a co z Amigami? Trochę Chińskich części w nich jest.
[#14] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@APC74, post #13

Może niech jacyś Chińczycy wykupią kiedyś Amiga NIC, mają głowę do interesów, więc coś zrobią. Cokolwiek.

Pomyślcie tylko - gdyby Terony od razu z fabryki wychodziły z odpowiednią nalepką, a nie były zalepiane przez Eytech w porozumieniu z ANIC, to po pierwsze byłyby tańsze, a po drugie producent chiński z nazwą Amiga wiedział by już co zrobić, żeby sprzedać więcej sprzętu niż pod nieznaną nazwą Teron/Mai (Eytech z ANIC nie wiedzieli co zrobić) . Jak już udało by im się trochę sprzedać i uniknąć upadłości, to przy 3-ciej lub 4-tej generacji sprzętu pewnie wyeliminowali by już wszystkie błędy konstrukcyjne



Ostatnia modyfikacja: 16.07.07 19:36
[#15] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@APair, post #14

e tam benedykcje nie denerwuj sie,pewno kolo tak specialnie napisal he he he a jak nie no to wspolczucia dla niego ;).
[#16] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@APair, post #14

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=51666 - Za taki łeb do interesów chińczyków dziękuje.

[#17] Re: czy ludzie potrafia myśleć??

@x3nU, post #16

Podróbka "Colagate".
Podobno opakowanie wygląda tak samo.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem