[#1] Poznaj prawde o Rafael/ARMO
juz wkrotce w uwadze



Ostatnia modyfikacja: 16.10.2009 02:49:40



Ostatnia modyfikacja: 16.10.2009 02:56:10
[#2] Re: Poznaj prawde o Rafael/ARMO

@tomrollauer, post #1

1. to nie jest miejsce na takie sprawy - bo co nas to obchodzi?
2. tytul jest mylacy bo pod rzeczonym adresem jest wypowiedz i zdanie tylko jedenej strony, a jak mowi stare przyslowie: prawda jest jak du.. kazdy ma wlasna
3. moderator imo powinine to zamknac i usunac
[#3] Re: Poznaj prawde o Rafael/ARMO

@tomrollauer, post #1

Re: Nic dodac nic ujac wystarczy przeczytac:

http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Babskie-Sprawy/528011,1,Prosba-o-pomoc.html

Nie do wiary a jednak. Nie jestem psychologiem ale to zachowania o psychopatycznym podłożu. Będziemy na bieżąco informować o całej bulwersującej sprawie a w najbliższym czasie zobaczycie go w UWADZE jeśli odważy się rozmawiać przed kamerami.


Ta kobieta też za normalna nie jest szukając pomocy na jakimś tandetnym blogu.
Niewiem dlaczego założyłeś ten temat chyba tylko żeby Rafałowi obciachu narobić na amigowym forum.
To jest sprawa pomiędzy nimi a sądem.

Ja Rafała nieznam, wiem tylko, że jest aktywnym amigowcem ma nawet całkiem niezłe sprzęty (PAUbase).
Z tego co wyczytałem z listu wynika, że gość nie pił, żony nie bił a że się nie mogli między sobą dogadać to już inna sprawa, czasem tak bywa a baba też nie jest bez winy może na kase poleciała (jeżeli jego był dom).

PS. Co znaczy "będziemy informować" Ty i jego była żona czy może w telewizji pracujesz?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem