[#1] Fortis - zasady rejestracji
Zrobiłem kilka micro-poprawek i zmian w Fortis i pora na wersję 1.1. No i przy okazji chętnie bym zaktualizował ten nieszczęsny tekst o zasadach legalizacji gry, bo nie był on do końca rozumiany przez ludzkość [co mnie boli i dlatego skorzystałem z forum "Pręgierz"]. :) Ludzie w komentarzach mieli różne ciekawe pomysły i dlatego pomyślałem, że może pomoglibyście mi ułożyć jakiś sensowniejszy tekst, który byłby bardziej zrozumiały. Nowy wyjściowy tekst wklejam niżej. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł na modyfikację tego tekstu to zapraszam do dyskusji. :) Może dzięki Wam uda się wygenerować coś bardziej sensownego.

Przypominam, że za tę grę nie chcę żadnych bezpośrednich wpłat. Fortis to tylko taka wprawka/wstęp do tego co chciałbym zrobić w niedalekiej przyszłości.

--------tekst do modyfikacji--------

Używasz pełnej wersji gry Fortis. Jeżeli stać się jej legalnym właścicielem, powinieneś spełnić przynajmniej jeden z warunków:

1. Kupić w AppStore pełną wersję gry dla iPhone, iPod Touch lub iPad.

2. Poinformować o grze Fortis przynajmniej jednego użytkownika iPhone, iPod touch lub iPad.

3. Zareklamować Fortis dla iPhone/iPod/iPad w dowolnie wybrany przez siebie sposób (np. na swojej stronie, Twitterze).

Gdy już to zrobisz, poinformuj nas o tym pisząc na adres: abcd@efghij.pl. Informacja taka zostanie wykorzystana tylko do celów statystycznych.



Ostatnia modyfikacja: 21.06.2010 11:11:20
[#2] Re: Fortis - zasady rejestracji

@MDW, post #1

Ten tekst o "legalnym właścicielu" trochę alergizuje. Nie mogło by być: "Jeżeli chcesz korzystać z niej w pełni legalnie", albo coś w ten deseń?

[#3] Re: Fortis - zasady rejestracji

@recedent, post #2

To prawda. Jakieś to takie chamskie. :) A może pojechać zupełnie "lajtowo" i napisać coś w stylu "Jeżeli chciałbyś wesprzeć autorów..."?

[#4] Re: Fortis - zasady rejestracji

@MDW, post #3

albo "aby zarejestrować swoją kopię gry kup/poinformuj/poleć i wyślij nam maila"



Ostatnia modyfikacja: 21.06.2010 12:51:03
[#5] Re: Fortis - zasady rejestracji

@quaint, post #4

Całkiem zdrowa propozycja. Nie ma tego denerwującego "legalny". Prosto, jasno, sensownie.

[#6] Re: Fortis - zasady rejestracji

@MDW, post #5

to teraz pozostało jeszcze dodanie obsługi joypadów :)

[#7] Re: Fortis - zasady rejestracji

@rzookol, post #6

Miałem nadzieję, że dodam ale kurcze inne rzeczy strasznie naciskają i jak tylko mam sekundę to je robię. Pojawiły się jakieś ewentualne możliwości odnośnie wersji dla Windows. Do tego muszę wszystkie nowinki i poprawki z wersji MorphOS wprowadzić w iPhone/iPod. Kupiłem wreszcie SnowLeopard (119 zł - śmiech na sali) i mogłem wreszcie użyć iPhoneSDK wspierające iPada. No i taką wersję też będę klepał. Ponadto kolejny projekcik aż błaga o kontynuację. Chciałbym go bardzo szybko skończyć, bo wtedy mógłbym zacząć kolejną rzecz, która znów byłaby też w wersji dla ami-systemów. :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem