[#1] cacodemon na c64power.com
Witam.

Na c64power.com pojawil sie cacodemon... widzialem katem oka ze wczesniej z nim tutaj mieliscie problemy - ;) czy ta osoba jest w ogole normalna? czy to ktos pokroju 11111olo ?
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: cacodemon na c64power.com
[#3] Re: cacodemon na c64power.com

@rafvte, post #1

wow, nie wiedzialem, że wasza strona jeszcze istnieje, chyba z 8 lat temu mialem tam konto
a kake banować po wsze czasy po pierwszym wyskoku
[#4] Re: cacodemon na c64power.com

@rafvte, post #1

caco jest miłośnikiem i kolekcjonerem starych konsol, ma pokaźną kolekcję.
Z tego co zobaczyłem, to jest grzeczny, a nawet jest odwrotnie - jest prowokowany - "(...)wypieprzy w dupala kopala. " to nie są dla mnie normalne teksty. No ale to wasza piaskownica.
[#5] Re: cacodemon na c64power.com

@rafvte, post #1

Tak jak napisał Adam chwalił się, że ma kolekcję starych sprzętów, więc chyba ma. Co do problemów, to wynikały one z tego, że kokosowy demon (tak go nazywam) był zwolennikiem AOS 4.x i kłócił się ze sporą częścią ( a może wszystkimi) użytkowników konkurencyjnego Morphos-a.
Jaki jest w realu nikt (chyba) nie wie. Nie będę orzekał co do winy (prowokowano go, czy on prowokował), ponieważ jestem użytkownikiem Morphos-a, za którym on nie przepadał, więc moja wypowiedź może być nieobiektywna.
Dodam tylko, że tworzył fikcyjne konta mailowe (np. z moim nickiem) i pisał do ludzi na forum, próbując sprowokować ich do kłótni ze mną (bo po co innego). Miał pecha, ponieważ osoba do której pisał - Pampers - zna mojego maila (jest widoczny w moim profilu) i nie dała się nabrać, a o wszystkim poinformowała społeczność na forum.
Dla mnie podszywanie się pod kogoś jest śmieszne i dyskwalifikuje człowieka jako jakiegokolwiek oponenta w dowolnej dyskusji.
Konkludując ja za nim nie tęsknie, podejrzewam, że sporo osób również. Być może jako fan C64 będzie super, ale jak zasugerował Rzokol miejcie na niego oko.
[#6] Re: cacodemon na c64power.com

@rafvte, post #1

To indywidualista. Człowiek pasjonat, który jest prowokowany jak tutaj ktoś wyżej napisał.

Tacy ludzie jak on, którzy często mają własną wizję jak to winno być często są odpychani i kopani przez innych, nie było inaczej w przypadku caco.

Prawda jest też taka, że miał teksty czy "wjazdy" dziwne, dziwne w sensie, że nie należy na niego patrzeć jak na psychola, ale chodzi o różność. A że każdy jest inny, różnimy się od siebie to powoduje, że świat nie jest monotonny i ludzie mimo wszystko egzystują (jakoś) wspólnie.

Choć wypowiedzi czasem nietuzinkowe to jednak cenie sobie takich ludzi.
[#7] Re: cacodemon na c64power.com

@Advesarius, post #6

kaka starał się zgrywać wielkiego znawce a nie miał żadnej wiedzy o amidze
to że ktoś ma jakis komputer to nie znaczy że ma pisać banialuki na forum
[#8] Re: cacodemon na c64power.com

@rafvte, post #1

Podaj mi swojego maila to wysle ci inwektywy jakimi mnie (i nie tylko) obrzucal. To jest takie dziecko neo, ktore nie moze scierpiec, ze ktos ma inne zdanie na dany temat. Dla mnie to prostak, umoslowo rozwiniety w okolicach 14 lat, moze i naprawdę tyle ich ma, ciezko stwierdzic. Na pewno ma zaburzona psychike poniewaz tworzyl wiele kont i probowal przekonywac ludzi do swoich pogladow odpisujac na swoje posty z innych kont. Chcecie miec syf, polecam pozwolic mu pisac.
Prosze sie zglosic do redakcji po wiecej informacji. Mysle, ze Grx, Mailman moga powiedziec wiecej od strony technicznej na temat tego chlopaczka.

Aktualnie jest/byl czynnym userem exec.pl. Znalazl tam kolegow o podobnych pogladach/psychice do swoich. Czuje sie tam dobrze i dzieki bogu/om nie nawiedza ppa.
[#9] Re: cacodemon na c64power.com

@Advesarius, post #6

Hmm, odnosze wrazenie ze osoba piszaca: "Choć wypowiedzi czasem nietuzinkowe to jednak cenie sobie takich ludzi" nie jest nawykla do zasad gramatyki j.polskiego przez co pachnie mi tu alter-em ego cacodemona.
[#10] Re: cacodemon na c64power.com

@AmiChris, post #9

też tak mysle ale nie można nikogo od razu skazywać
[#11] Re: cacodemon na c64power.com

@rzookol, post #10

W sumie tak ale jak widze usera ktory ma 10 postow i pisze w taki sposob, odnosze nieprzyjemne wrazenie, ze jest to kolejne wcielenie caco.
[#12] Re: cacodemon na c64power.com

@AmiChris, post #11

Mylisz się. Na PPA wróciłem po dłuższym czasie (byłem od początku z PPA wręcz), lecz nie jestem caco. Widać że Ty również kolego nie zgadzasz się z czyimś zdaniem i obrzucasz od razu za nic (czyżby gen owej ofiary?).

Tak więc pudło. A po drugie można zawsze sprawdzić IP. Jestem bratem niegdyś stałego tutaj bywalca. Ale nie demona ;)
A z caco (nie tutaj) odbyłem kiedyś ciekawe dyskusje i widać było że zna się na rzeczy (przynajmniej jeśli chodzi o konsole) i w sposób kulturalny była wymiana zdań.
A to że Wam zaszedł za skórę, to nie wincie mnie za to.

No i kolego nie ucz mnie gramatyki. Każdemu czasem zapomni się napisać jakiegoś słowa, np. w tym przypadku zapomniałem napisać "miał" ale żeby od razu czepiać się gramatyki? Bez przesady.............



P.S.

co wy się tego człowieka tak panicznie boicie? Aż tak Wam nabrechtał? ogień piekielny

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2011 01:50:23 przez Advesarius
[#13] Re: cacodemon na c64power.com

@Advesarius, post #12

Zaraz tam "boicie" Stuknięty byl gnojek i meczacy jak mucha.
[#14] Re: cacodemon na c64power.com

@Ender, post #5

Nie doczytałem całej Twojej wypowiedzi....
...to co zrobił to już jest chamskie i niezbyt miłe .....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem