kategorie:
[#31] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@Wojox, post #30

Wiadomo, ze co do ceny to nie mozna krytykowac sprzedajacego, ustalil sobie cene z kosmosu i znalazl naiwniaka, ktory to lyknal bez popicia, wiec w tej kwestii nic zlego nie zrobil. Podejrzewam tylko (po przeczytaniu posta numer 1), ze kosci sa zwyczajnie uzywane w dobrym stanie wiec sprzedawca sobie dodal przymiotnik `nowy` zeby zarobic jeszcze wiecej i po prostu liczyl na to, ze to najzwyczajniej w swiecie przejdzie bez rozglosu.

Kupujacy sam sobie jest winny, iz wybral sobie najdrozszy kickstart 3.1 do Amigi 1200 :)
[#32] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@Wojox, post #30

Ważne aby działało takie jest moje zdanie. Co do opisów to sam się o tym przekonałem że ludzie mają dziwny tok rozumowania. Kiedy opisywałem sprzedawany mozliwie najdokładniej i każdą nawet ryskę to i tak zawsze znalazł się jakiś co mu coś nie pasowało w dodatku to czasochłonne nie mówiąc o tym że zawsze może zdarzyć się coś przeoczyć (nie mówiąc o wpływie na cenę - spadek) więc stwierdziłem że skrócę ten proces i oceniam stan sprzętu w skali 1-6. Nie jest to taki łatwy kawałek chleba jakby się komuś wydawało nie mniej daje dużo satysfakcji jak obie strony są zadowolone z transakcji.
[#33] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@sordan, post #31

Shrader zmien sobie ten opis w aukcji nigdy nie uzywany bo o to chodzi w tym watku
[#34] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@HOŁDYS, post #33

a także "oryginalnie zapakowany", chyba że chodzi o "wyjątkowość" zapakowania
[#35] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@Wojox, post #22

A szczerze niech mnie ktoś oświeci co tak naprawdę wnosi kick 3.1 ??

Główną zaletą jest to, że Ami oczekuje na HDD około 30 sek. Resztę można po prostu "polepszyć" za pomocą Blizkicka/RemApollo.

Wiesz jaka "u...przykszająca" jest moja druga Ami z Apollo i kickiem 3.0? Czasami muszę zrobić 5 resetów zanim przestanę oglądać plansze kickstartu z dyskietką i HDD załapie. Ale ta Ami jest typowo do retro więc wybaczam. W tej z PPC mam kick 3.1.
[#36] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@Andrzej Drozd, post #35

Dla osób korzystających wyłącznie z scsi to jest wada.

Benedykt Dziubałtowski
[#37] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@Andrzej Drozd, post #35

Jest jakiś błąd w CGXie w wyniku którego są kłopoty z zobaczeniem zawartości okienka RAM Dysku na ekranie CGX-WB przy starszym kicku, przy nowszym problem nie występuje.


Pozdrawiam
[#38] Re: FABRYCZNIE NOWY Kickstart 3.1 ROM do Amigi 1200 !!

@JaraB, post #19

Oczywiście Hołdys ma rację, ale treść aukcji trochę wprowadza w błąd. Może Perkos7 za bardzo się tym sugerował. Ja kupiłem 3.1 jakiś czas temu i nawet nie wiem, czy były poocierane nóżki czy nie. Po prostu miało działać i działa wyśmienicie.
I tak jak piszecie - każdy sprzedający ma prawo do dyktowania cen, a klient kupi lub nie. Znalazłem taniej niż tam gdzie sprzedaje Shredder (nie naskakuję na niego) i kupiłem z gwarancją i jestem zadowolony.
A co do eFUNZINe to nie wszystko mają taniej. Trochę sprzętu zakupiłem bezpośrednio z Vesalia i AmigaKit (ot taki kaprys :)) i wyszło mi w sumie ponad 200zł taniej już z opłaconym kurierem.
Można też przecież zrobić zrzutę w kilka osób mieszkających w miarę blisko siebie i podzielić koszt wysyłki.
Pozdrawiam sprzedających i kupujących. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem