Wątek zamknięty
[#1] Bałwanizm - Andrzej Drozd
Odpowiedź na:
Nie moja wina że masz identyczną budowę zdań i poglądy jak Caco. Chodziliście z bratem do tej samej szkoły?


Skończ już z tymi bredniami bo zaczynasz mnie wkurzać. Zachowujesz się jak typowy PełOwiec sieje zamęt a co do czego przychodzi to jest grzeczniutki i ma umyte rączki! Jak premier który obiecał obniżać podatki a robi co innego czy też były premier co wybudował nam milion km autostrad oO

Albo za dużo palisz albo za mało pijesz albo brak Ci po prostu zwar z kimś innym...

Jak masz jakieś esy, żale, ale do mnie - to wal mi na poczte maile ale nie gnój i nie niszcz czyjegoś imienia na forum - tak postępuje TROLL nie karmić trolla!

OSTATNI RAZ TŁUMACZE JAK KROWIE NA ROWIE --- nie jestem żadnym caco oO gościu... czy Ty masz po kolei????
Administracja:

Dajcie mu bana bo ten gość mnie prześladuje :/ Coż z tego, że za chwilę dam mu ignora jak ten typ będzie mnie obczerniał przed innym i wpier... się w każdy mój wątek?
Jeśli macie moje IP i jakieś nie wiem, ostatnie wypowiedzi caco z innych forum, jeśli ten ktoś się nadal udziela, to poproscie o jego IP i przemówcie temu bałwanowi do rozumu że caco-sraco to nie ja!

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2011 16:28:31 przez Advesarius
[#2] Re: Bałwanizm - Andrzej Drozd

@Advesarius, post #1

wyluzujcie obydwoje
[#3] Re: Bałwanizm - Andrzej Drozd

@Skiba, post #2

OBYDWOJE???

Typ mnie zaczepia i co po chwile obczernia (bezpodstawnie zresztą) i to ja mam wyluzować? NO BEZ PRZESADY

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2011 16:27:38 przez Advesarius
[#4] Re: Bałwanizm - Andrzej Drozd

@Advesarius, post #3

Robisz "ignore" na delikwenta i po sprawie OK
[#5] Re: Bałwanizm - Andrzej Drozd

@Advesarius, post #1

Szanowny kolego. Zwrócono uwagę użytkownikowi i nie rozumiem po co otwierasz dodatkowy wątek, zamiast, zgodnie z informacją, albo uciąć dyskusję, albo prowadzić ją prywatnie poza portalem. Jeżeli Andrzej Drozd będzie kontynuował podobne insynuacje zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Wątek zostaje zamknięty i nie chcę widzieć już tej dyskusji, bo do niczego konstruktywnego ona nie prowadzi..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem