[#1] State of The Crap!
State of the Art...

STATE OF THE CRAP!

Nienawidzę tego demka.. I nie chodzi o to, że jest jakieś słabe.. To nie wina dema.. To Wasza wina.. Gdziekolwiek nie pójdę ciągle krowa ten je#$% State of the Art i ta epilepsja na ekranie plus ta napierdalająca, wrzynająca się niczym skalpel w ucho muzyka..

No fajnie.. wtedy to był szał, baba wygina się na ekranie + kilka ciekawych efektów. Ale ludzie ile można.. Ja wiem że "klasyg" i przyjęło się, że kto choć raz nie zapuści w tygodniu ten nie jest prawdziwym amigowcem, ale kaman.. jest tyle innych fajnych a na pewno ciekawszych dem! Zluzujcie z tym, bo to już jest takie "Takie Tango" Budki Suflera niby przyjemna muzyka, ale wałkowana w kółko do tego stopnia, że człowiek chce wyj***ć radio przez okno.

Tak więc jeśli na jakimś party przyjdzie Wam do głowy pomysł włączenia State of the Crap, lepiej sprawdźcie czy mnie nie ma gdzieś w zasięgu muzyki, bo mogę naprawdę szybko podlecieć i strzelić w ucho.

W nienawiści do State of the Art -- tak zostałem wychowany!

//dla kolegów biorących wszystko na zbyt poważnie tudzież z brakiem dystansu do siebie, radzę się wyluzować.
[#2] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #1

Tak więc jeśli na jakimś party przyjdzie Wam do głowy pomysł włączenia State of the Crap, lepiej sprawdźcie czy mnie nie ma gdzieś w zasięgu muzyki, bo mogę naprawdę szybko podlecieć i strzelić w ucho.


No to teraz możesz być pewny, że sprawdzać Twoją obecność będą właśnie po to, żeby się upewnić, że SOTA puścić trzeba
[#3] Re: State of The Crap!

@okejokej, post #2

Zamiast SOTA proponuję SOAD. Taki lep w ucho wspaniale rozgrzewa podczas zimowych spotkań.
[#4] Re: State of The Crap!

@okejokej, post #2

No to specjalnie dla kolegi Sokok https://www.youtube.com/watch?v=c5kuYfTCGLg
i jeszcze może jakże przyjemna zeszłoroczna przypominajka https://www.youtube.com/watch?v=A7QfFEd-oww
[#5] Re: State of The Crap!

@Fest3r, post #4

watch?v=A7QfFEd-oww
-oww


Końcówka linku doskonale podsumowuje ten cios poniżej pasa
[#6] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #1

STATE OF THE CRAP!

to jest Twoje


Nienawidzę tego demka.. I nie chodzi o to, że jest jakieś słabe.. To nie wina dema.. To Wasza wina.. Gdziekolwiek nie pójdę ciągle krowa ten je#$% State of the Art i ta epilepsja na ekranie plus ta napierdalająca, wrzynająca się niczym skalpel w ucho muzyka..


Czyja to wina nie wiem sam
Czyja to wina nie wiem sam
Czyja to wina nie wiem sam , nie wiem sam
Czyja to wina może Twoja też

No nie bój się
no nie bój się
no nie bój się o nie..




Tak więc jeśli na jakimś party przyjdzie Wam do głowy pomysł włączenia State of the Crap, lepiej sprawdźcie czy mnie nie ma gdzieś w zasięgu muzyki, bo mogę naprawdę szybko podlecieć i strzelić w ucho.

czekam
zbanowac
[#7] Re: State of The Crap!

@Fest3r, post #4

To żeś mi kombo zafundował..

Zero współczucia na tym pręgierzu normalnie, a to mój debiut tutaj! ;-d

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 09:35:22 przez Sokok
[#8] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #1

Wyrzuć radio, kup stopery, puść inne demo, nie jeździj na zloty albo dalej cierp.
To się nazywa wolność. Taką samą wolność wyboru ma każdy kto lubi SOTA.
[#9] Re: State of The Crap!

@Vato, post #8

No tak, bo jak np niemiec robi inwazję na Polskę to wystarczy się ewakuować, wolność przecie, on może najechać a my możemy uciec z kraju. Po prostu świat możliwości!
[#10] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #9

Biorąc pod uwagę sytuację geopolityczną, w szczególności przepływ ludności z ostatnich miesięcy, to w takiej sytuacji najlepiej byłoby chyba wyjechać do Niemiec na socjal
[#11] Re: State of The Crap!

@okejokej, post #10

Tam już niedługo nie będzie co zbierać..
[#12] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #1

a ja tam wole 9 Fingers ;)
[#13] Re: State of The Crap!

@Mariodj, post #12

9 fingers to będzie mieć ten kto przy mnie włączy State of the Art.
[#14] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #13

Zawsze dla odprężenia możesz puścić sobie np. to.
[#15] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #9

To demo jest ponadczasowe z kilku przyczyn.

1. Było majstersztykiem zamkniętym w czymś w rodzaju dynamicznego teledysku.
2. Miało kilka świeżych efektów.
3. Ma bardzo dobry motyw (biorąc pod uwagę jaki to rodzaj muzyki).
4. Zajmuje JEDNĄ DYSKIETKĘ i działa na GOŁEJ AMIDZE, pokazując, że nie trzeba nic więcej aby zrobić dobre demo na Amigę i zszokować Blacharzy-PeCeciarzy, że coś takiego, na jednej dyskietce?!.
5. Jest też dzisiaj takim fenomenem który utożsamia trochę ideę Amigi i przeciwieństwo PC, czyli OPTYMALIZACJA i POMYSŁ.

Jest proste rozwiązanie Twojego problemu.

Idąc na zlot i słysząc, że za chwilę będzie leciało SOTA, musisz zaproponować coś innego co będzie w stanie dotrzymać kroku i wnieść wśród publiki podobne pomruki podziwu typu: "taaaa, to było demo, to był ten czas, to był ten klimacik"

Mam kilka ulubionych demek jednodyskowych, ale moim takim cichym asem w rękawie jest: Vanish - Monoxide oraz naturalnie królowa: Phenomena - Enigma :)

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 21:34:05 przez Duracel
[#16] Re: State of The Crap!

@Duracel, post #15

6. Jest preinstalowane ze wszystkimi paczkami ClassicWB
[#17] Re: State of The Crap!

@Duracel, post #15

Zamiast kometarza:
link
link
[#18] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #9

Niemiec się z wielkiej litery pisze, jakby co. Podobnie jak Polak.
[#19] Re: State of The Crap!

@recedent, post #18

Wiem, specjalnie z małej napisałem.
[#20] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #19

W takim razie nie radzę tego robić ponownie (patrz regulamin punkt 14).
[#21] Re: State of The Crap!

@recedent, post #18

Bo to o małego Niemca chodziło.
[#22] Re: State of The Crap!

@Sokok, post #13

ja tam wolę Technological Death
[#23] Re: State of The Crap!

@recedent, post #20

Sprawdziłem właśnie i nie widzę w mojej wypowiedzi nic sprzecznego z tym punktem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem