[#1] AmigaMan71
Czy można zrobić coś z tym użytkownikiem gdyż ciągle spamuje, pisze rzeczy o niskiej wartości intelektualnej obraża innych i tak można długo by jeszcze wymieniać. Wiem, że wielu użytkowników zgodzi się ze mną, że czas coś z nim zrobić.
[#2] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #1

proszę pana
[#3] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #1

jedynie ignor, ale ostatnio tak myslalem, ze fajnie by bylo gdyby automatycznie uzytkownik bylby ignorowany jesli jest ignorowany juz manualnie przez X osob. to by zalatwialo sprawe. a chetni do czytania p****** by sobie odignorowali :)
[#4] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #1

Najbardziej skuteczne myki to takie jak zrobił bodaj juen - spreparowany link który po kliknięciu automatycznie dodaje do ignorowanych. Bohater tego wątku ma już 21 ignorowanych.
Ja cię rozumiem, ale żeby kogoś zablokować to ten ktoś musi zasłużyć na bana. Przykładowo łamiąc regulamin. Inaczej tworzylibyśmy niepotrzebne precedensy. Uwierz że zawsze znajdzie się ktoś kto ujmie się za zbanowanym, i powstają bredniowątki. To musi być "czysto" zrobione.
AmigaMan71 to "mały miś" przy takich trollach jak Marcin Delinski komentujący na eXecu. Jeżeli przesadzi - znajdzie się paragraf ;)

#3 Też to kiedyś postulowałem OK

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 19:37:31 przez adam_mierzwa
[#5] Re: AmigaMan71

@juen, post #3

Eeee, no bez jaj :) Wtedy nikt nie czytałby moich postów. Nie zgadzam się

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 19:41:40 przez michalmarek77
[#6] Re: AmigaMan71

@adam_mierzwa, post #4

Taki link
http://www.ppa.pl/profile/like/ignore/id/6844
ma jednak jeden minus... jak się go klika 2 raz to się ignora wyłącza.

Mnie w ignorach wkurzają 2 sprawy:
1. i tak widzę, że ktoś napisał jakiś nowy post (ale z dopiskiem że jest ignorowany przeze mnie)
2. nie widzę nazwy osoby ignorowanej a że ignoruję ich kilku to nie wiem czy to ten bardziej wnerwiający, czy mniej Powoduje to oczywiście unignora żeby to sprawdzić ehhh...
[#7] Re: AmigaMan71

@Vato, post #6

Pomyśl, co ja przeżywam - z racji pełnionych funkcji, nie mogę nikogo ignorować

A odnośnie tematu - przyganiał kocioł garnkowi



Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 20:08:45 przez _arti
[#8] Re: AmigaMan71

@Vato, post #6

Bo powinno być zamiast "użytkownik którego ignorujesz" podany nick, co od razu załatwia sprawę drugą - wiem kogo ignoruję (nie mam takiej informacji w profilu).
To o czym piszesz w punkcie 2 - trochę dziwne ;) Po co dodawać kogoś a potem z ciekawości sprawdzać czy wystarczająco głupio napisał - to trąci akcjami z Jasia Fasoli. To już lepiej rób jak ja - dawaj na miesiąc, po miesiącu dajmy na to pierwszego ściągam wszystkim. Jak napisze coś głupiego - przedłużam "prywatny ban" do końca miesiąca.
Ja sam jestem ignorowany przez 2 osoby i jakoś mnie to nie rusza. Wyznaję zasadę "nie zgadzam się z tobą, ale będę bronił do końca swoich dni twojego prawa do głoszenia swoich poglądów".

#5
Nie wiem jak reszta ale pomimo twojej niechęci o Amigi NG lubię czytać twoje posty, tak trochę wpuszczasz powietrza ze świata w temacie retrogamingu etc., dzięki tobie zobaczyłem kilka fajnych rzeczy po które normalnie bym nie sięgnął. Ileż można czytać o wymianie kondensatorów ;]

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 20:12:27 przez adam_mierzwa
[#9] Re: AmigaMan71

@_arti, post #7

O, to działa w drugą stronę. Nie można ignorować moderatorów, nawet w wątkach które nie moderują.
[#10] Re: AmigaMan71

@adam_mierzwa, post #8

Dokładnie przydało by sie info kto napisał z ignorowanych. Nawet podczas naszej dyskusji naszemu bohaterowi tego wątku rośnie ilośc ignorow. W tej chwili ma 24 zaraz dogoni ignorami ilośc swoich postów

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 20:12:02 przez wnuczus
[#11] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #10

alez proszę pana
[#12] Re: AmigaMan71

@adam_mierzwa, post #8

A ja bym nie chciał ściągać niektórych ignorów już nigdy, ale nie wiem czy to pisze ten którego na stałe ignoruję czy inny.
I cały misterny plan w pizdu

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 20:12:55 przez Vato
[#13] Re: AmigaMan71

@Vato, post #12

Ja naprawdę jestem spokojnym człowiekiem i mi by on nie przeszkadzał ale zaczyna pisać w wątku o spotkaniu w Poznaniu jakieś głupoty o posiadaniu dzieci
[#14] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #13

Ignoruj go po prostu bo w przeciwnym wypadku to Ty dasz mu pożywkę do żerowania na niej a i on jeszcze gotów pomyśleć że faktycznie ktoś się tutaj nim przejmuje.
[#15] Re: AmigaMan71

@juen, post #3

No nie do końca się zgodzę. Mnie ignoruje jedna osoba - nie wiem kto. Z nikim nie darłem kotów, nikomu nie podpadłem, a mimo to ktoś mnie ignoruje. Chciałbym wyjaśnić sytuację z tą osobą, co mu się nie podoba, ale nie wiem kto to jest.
[#16] Re: AmigaMan71

@nostrum666, post #14

Ja absolutnie na to nie naciskam. Jeśli nie ma to podstaw regulaminowych to ok. Kim ja jestem żeby to negować, jestem na tym forum nowym szarakiem. Dla mnie temat jest skończony. Dzięki za wyjaśnienie:)
[#17] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #13

Niektórzy w wątku o ciekawostkach aukcyjnych piszą o Macierewiczu i jakoś przechodzi. Ignore is your friend. szeroki uśmiech
[#18] Re: AmigaMan71

@adam_mierzwa, post #9

Też czasem ubolewam.
[#19] Re: AmigaMan71

@juen, post #3

bez sensu pomysł sorry. Chcesz chronić użytkowników przed nieodpowiednią treścią automatycznie nawet jeśli chca ją czytać?

Ja ignorów nie lubię dawać wolę sobie poczytać, nawet jeśli delikwent mnie delikatnie mówiąc irytuje nie chciałbym czytać dyskusji z powycinanymi postami i zastanawiać się WTF o co chodzi i kto zadbał o moje bezpieczeństwo zanim zdążyłem zmierzyć się z "niebezpiecznymi postami". I skąd miabym wiedzieć, ze X jest ignorowany i muszę specjalnie iść do panelu żeby go sobie odhaczyć? Poza ewidentnym spamowaniem linkami itd. które wywalać należy całkiem a usera / bota całkowicie usuwać.

Manualne ignory są ok.
A wobec usera który ewidentnie rozwala wątki tradycyjne bany:)

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 12:53:03 przez Creonix
[#20] Re: AmigaMan71

@Hubez, post #15

Już dwie. Może czytają przekaz myśli :) Oni myślą, że ty myślisz źle.
[#21] Re: AmigaMan71

@infboras, post #20

Jaki jest sens trzymania go tu jak on pisze "tak prosze pana" w każdym temacie..
[#22] Re: AmigaMan71

@wnuczus, post #21

To nie jest powodem by kogoś wykluczac. I tak wróci pod innym nickiem - przecież nikt bezinteresownie nie meczy się tak pospolity trollowaniem.

Nie karm trolla to sam odejdzie. Proste.
Ten wątek to woda na mlyn. Skadinad, wnuczus, nie spodziewalbym się po osobie z Secret Level zakładania wątku tak niskiego lotu. Wstyd troche.
[#23] Re: AmigaMan71

@michalmarek77, post #22

Ja myślę że oprócz moderatora może warto stworzyć radę starszyzny forum, i ludzi nic nie wnoszących poza nerwicą, do miejsca gdzie człowiek przychodzi po nową wiedze i spotkanie w spokojnym gronie .Po prostu systemem starożytnego Rzymu (senat)wywalać ze społeczności bo piętnować się chyba nie da.
[#24] Re: AmigaMan71

@Adamza, post #23

To jest tak jak bym miał w bibliotece ignorować kogoś kto puszcza głośne bąki beka i przeklina albo w dyskotece kogoś kto mnie ciągle oblewa drinkiem bo jest tak pijany ,lub na Politechnice debila który tabliczki mnożenia nie zna ktoś taki psuje zabawę wszystkim jak terroryści.
[#25] Re: AmigaMan71

@Adamza, post #24

A krzywda jaką będzie miał usunięty jest przecież niewielka bo ręki ani głowy nikt mu nie utnie tylko wywali z miejsca gdzie w ogóle nie pasuje wyżej opisany osobnik.
[#26] Re: AmigaMan71

@Adamza, post #25

Czasem trzeba nawet konstytucję zmienić w systemie, a i o rewolucjach słyszałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem