Wątek zamknięty
[#1] Szukam allegrowicza AAM-Dragmar
Powodem poszukiwań tej osoby jest niesłuszne oraz bez żadnego uprzedzenia i zgłoszenia próby rozwiązania problemu, wystawienie mi negatywa za sprawny przedmiot Agnus 8375 do Amigi 500 ( nie 500+, było to napisane w treści aukcji i było to widać na zdjęciu którego kupujący nie obejrzał ) co udowodniłem mailowo tej osobie że to ona się pomyliła. Po uzgodnieniu że pomyłka lezy po jego stronie zaczął podawać jakieś pokrętne argumenty o zawieszaniu się Amigi 500 z moją częścią, czego nawet nie potrafi udowodnić. Chipy te sprzedawał Sveta na Amibay i ja kupiłem od niego jedną sztukę i na jego koncie nie widać negatywów więc części raczej są sprawne, stąd moja też być powinna. Mimo to zaproponowałem przyjęcie zwrotu przedmiotu wraz ze zwrotem za 2 strony wysyłki, aby usunąć negatywny komentarz, a samemu zareklamować część u Svety z Amibay jeśli faktycznie potwierdzą się jakieś problemy których ja nie stwierdziłem przy moich testach. Pomimo początkowego dogadania się i obietnicy odesłania przedmiotu brak od niej odpowiedzi i brak usunięcia komentarza, przesyłki z przedmiotem również brak.
Osoba ta niesłusznie niszczy mi moje dobre konto na allegro, nie mam żadnych innych negatywów a sprzedaję dużo Amig i Atari ( dając gwarancję na sprawdzenie ) i jakoś nikt inny nie narzekał.
Osobnik ten na pewno ma konto na PPA tylko nie chce podać nazwy, tak więc kogoś kto miał z nim styczność proszę o podanie jego nicku z PPA, lub bardzo chętnie podyskutuję z nim tu osobiście i publicznie przy innych Amigowcach i każdy przedstawi swoje racje.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:27:05 przez recedent
[#2] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@Blizzard, post #1

"Osobnik ten na pewno ma konto na PPA tylko nie chce podać nazwy"

Oczywiscie, ze ma.
Kazdy handlarz ma, tylko nie kazdy chce sie ujawnic.. a dlaczego?

Pytanie retoryczne

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:27:40 przez recedent
[#3] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@Blizzard, post #1

Ze swojego doświadczenia napiszę, że mam Agnusa 8375 do A500 od 1993 roku i faktycznie, jeśli się go tylko zamontuje, to Amiga zachowuje się himerycznie, i jest to stan normalny. Istnieje dokument autorstwa Commodore, który instruuje w jaki sposób dokonać przeróbki by ten zamiennik działał prawidłowo w A500. Dokładnie z tego powodu moja A500 wylądowała na dobre 20 lat w szafie :)

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:27:55 przez recedent
[#4] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@Blizzard, post #1

Dobrze zrozumiałem że były wypuszczane Agnusy 8375 które nie były dedykowane płytom 8a tylko niższym wersjom???
Pozdrawiam
Krzysiek

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:28:06 przez recedent
[#5] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@Krzysiek2, post #4

Tak, były wersje z obsługą 1MB i 2MB CHIP.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:28:44 przez recedent
[#6] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@MariuszK, post #5

Faktycznie - numery 318069-16 dla Pal i 318069-17 ntsc obsługiwał do 1MB chip.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:28:15 przez recedent
[#7] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@Krzysiek2, post #6

Ok koledzy potwierdzacie tym co piszecie że go nie oszukałem, poprostu to jest taka a nie inna wersja i było to podane w treści aukcji.
Ale nadal nie wiem jaki nick na PPA ma AAM-Dragmar

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:28:23 przez recedent
[#8] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@Blizzard, post #7

Może niech kolega dragmar się wypowie.
Kurde no, dorośli chyba jesteśmy, nie?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:28:31 przez recedent
[#9] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@_arti, post #8

dorośli?

wszystko by zostało załatwione jak trzeba gdyby nie cwaniakował. Opisałem mu że kośc działa tylko z rev 5 i 6A. Poza tym wiedział co sprzedawał to powinien dokładnie opisać.

W odwecie zakupił u mnie przedmiot tylko po to by aby mógł sobie zmyślony komentarz mi wystawić.

Proszę o usuniecie tematu, bo chyba moich danych tak sobie nie powinniście udostępniać.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 10:01:55 przez recedent
[#10] Re: Szukam allegrowicza

@dragmar, post #9

No i o to chodziło. Przedstawiłeś swoje zdanie i teraz przynajmniej każdy może wyrobić sobie opinie a wy dojść do porozumienia (bądź nie). Po prostu fajnie jest, jeśli już pojawia się taki wątek, żeby przedstawić obie strony sporu, coby nie robić jakichś fałszywych i krzywdzących insynuacji OK



Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 09:51:35 przez _arti

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 10:02:10 przez recedent
[#11] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@_arti, post #10

Panie admin, RODO PPA nie obowiązuje imię, nazwisko, nick allegro/ppa to identyfikuje osobępomysł

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 10:02:18 przez recedent
[#12] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@polutuje, post #11

Ty nie musisz się tym przejmować

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 10:02:24 przez recedent
[#13] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@dragmar, post #9

Proszę o usuniecie tematu, bo chyba moich danych tak sobie nie powinniście udostępniać.


W żadnym z postów w tym wątku nie ma Twoich danych osobowych.
[#14] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@dragmar, post #9

AAM-Dragmar zakupił od znajmowego płytę główna (licytacja od 1 zł) i potem się wypioł nawet nie odpisywał na maile kiedy zapłaci za zakupiony towar.
Jak wystawił kolejna Amige 500 od 1 zł beszczelnie napisał że jest zainteresowany tylko chce zdjęcia środka, na takiego maila znajomy odpisał AAM-Dragmar zapłać najpierw za poprzednio zakupiony towar.

AAM-Dragmar - ODRADZAM !
[#15] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@AmigaPL, post #14

Nie pisz bzdur co ci ktoś mówi , chyba że konto na allegro mar_hol jest twoje.
Z zakupu zrezygnowałem i mam do tego prawo.
aukcja

Jak mu sie nie podobał taki kupujący, to jest jego sprawa ale był kolejny produkt i byłem zainteresowany co sprzedaje. Bo skoro wystawił kolejny produkt do tego sprawny to byłem ciekaw co dokładnie ma w obudowie. Tak mu było ciężko przełożyć agnusa i sprawdzić czy płyta jest sprawna????

Wiec mi tu nie pisz ODRADZAM! bo jako sprzedający nie mam sobie nic do zarzucenia. Bo jak jest możliwość czegoś sprawdzenia to sprawdze

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 13:40:32 przez dragmar
[#16] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@_arti, post #12

Po prostu nie chce żeby PPA miało problemy..
[#17] Re: Szukam allegrowicza AAM-Dragmar

@recedent, post #13

W tytule wątku usunięte, teraz tylko z bazy danych i kopi pozostało usunąć..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem