[#1] Co się stało z AmiBay??
link

Znów jakiś "geniusz" zapomniał na czas zapłacić 10$???

Pięknie...
[#2] Re: Co się stało z AmiBay??

@David, post #1

Tak.

Ale jak chcesz, to możesz sam zapłacić $1000 i po problemie (na kilka lat).OK
link

PayPal: donations@amibay.com

Zapraszam!
[#3] Re: Co się stało z AmiBay??

@stachu100, post #2

niech Trewor zapłaci. Przy okazji może mi trochę sypnąć, bo przyda mnie się tera piniondz.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2020 15:17:37 przez snajper
[#4] Re: Co się stało z AmiBay??

@stachu100, post #2

Cena za rok za domenę jest śmieszna.

Pilnowanie terminu co rok potrafi nastolatka.

A Twoje uwagi są żenujące.
[#5] Re: Co się stało z AmiBay??

@David, post #4

Do narzekania pierwszy, do płacenia ostatni.
Typowe.....
Ignor.
[#6] Re: Co się stało z AmiBay??

@stachu100, post #5

1. Rzeczywiście jestem spostrzegawczy.

2. Płacę za swoje.

3. Mam nadzieję, że w pracy lepiej Ci idzie w interakcjach społecznych, bo tutaj... Porażka normalnie.
[#7] Re: Co się stało z AmiBay??

@David, post #1

Chyba już działa.

Pisałem, bo się martwiłem, nie ze złośliwości.

Są jednak osoby, co nie rozróżniają jednego od drugiego.
[#8] Re: Co się stało z AmiBay??

@David, post #7

To ja sobie teraz pozrzędzę

Nie podoba mi się na Amigayu, że nie podaje się tam publicznie powodów zbanowania usera. Zapytany moderator odpisuje, że to sprawa prywatna między userem, a "ekipą".
No zajefajnie! Tak z korzyścią dla całej amispołeczności. Nie wiem czy facet (miał jak dotąd same pozytywy), zaczął scamować w ostatnim czasie, czy po prostu podpadł moderatorowi wklejając gdzie popadnie obrazki z kotkami...

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 10:02:51 przez tboniasty
[#9] Re: Co się stało z AmiBay??

@tboniasty, post #8

Nawet jeśli coś kupiłeś na A*****o i sprzedałeś za tydzień bo jednak zmieniłeś koncepcję rozbudowy sprzętu i wrzuciłeś na Amibay to banik dożywotni jak w pysk strzelił. Sam padłem tego ofiarą
[#10] Re: Co się stało z AmiBay??

@tboniasty, post #8

A nie można sprawdzić w historii wątków?
[#11] Re: Co się stało z AmiBay??

@pong777, post #9

Możesz podać więcej szczegółów? Bo to co piszesz trochę nie ma sensu.
[#12] Re: Co się stało z AmiBay??

@orila, post #10

Znam tylko wersję zbanowanego sprzedawcy. Powodu bana nie podano na forum, a on też niby nie zna. Zapytałem moderatora ponownie o powód i odpisano mi, że nigdy się nie tłumaczyli i tłumaczyć ze swoich decyzji nie będą, a zbanowany wie za co oberwał. Uwielbiam serwisy z zasadami "bo tak!"
[#13] Re: Co się stało z AmiBay??

@Ralpheeck, post #11

Pewnie ktoś uprzejmie doniósł że kupił gdzieś taniej i chcę sprzedać drożej w innym miejscu.

Widziałem taka tyradę na amigay, gdy ktoś wystawił rozszerzenie to padło pytanie czy to ta sama karta która kupił x lat wstecz za 2/3 ceny na tym samym forum i teraz ma czelność sprzedać drożej

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 17:54:52 przez tboniasty
[#14] Re: Co się stało z AmiBay??

@David, post #1

Co się stało z AmiBay??

[#15] Re: Co się stało z AmiBay??

@tboniasty, post #13

Ja tę historię zapamiętałem inaczej.
Ktoś wystawił sprzęt na Amibay za naprawdę niewielką kwotę zaznaczając, że chce aby sprzęt był nadal używany przez pasjonata.
Ktoś inny pod takim warunkiem kupił, a za ok. 2 tygodnie wszystko wylądowało na eBay.com
Admini dali bana. Moim zdaniem słusznie.

Jak widać każdy pamięta to samo inaczej.
[#16] Re: Co się stało z AmiBay??

@tboniasty, post #8

a to moja krotka historia
Zalozylem konto, troche kupilem, troche sprzedalem. Kiedys miedzy innymi stachu100 stal sie szczesliwym posiadaczem Amigi 3000 ktora przyplynela polamerem po Bog wie ilu tygodniach...

Az w koncu stolec trafil w wentylator...

A500. Basil jakis tam - moderator -
Kupiona w pazdzierniku. Miesiace mijaja - brak odpowiedzi na moje pytania.
Jest - doszla. Styczen 6 roku nastepnego.
Zapakowana w duzy karton bez absolutnie zadnego wypelnienia. Zdruzgotana przez przesylke UK - US. Ciezki zasilacz chyba tez sie przylozyl do tego. Narozniki pokruszone.
Pytanie do sprzedawcy w moim- otwartym watku. Odpowiedz: Tania przesylka to ciesz sie ze w ogole doszla.
Przepychanki. Inni moderatorzy ze klamie I to Nie mozliwe bo to moderator itp
Dolaczylem zdjecie. Watek zostal blyskawicznie zamkniety. Nikt Nie juz moze sprawdzic.
Zglosilem do Paypal. Dostalem permanentny ban
Moje listy kolejkowe poszly sie walic...
[#17] Re: Co się stało z AmiBay??

@tboniasty, post #8

Ja miałem z kolei problemy z Minimig.Net kilka lat temu.

Próbowałem na ok. 3 emailach (tyle miałem wtedy) zarejestrować się.

Niestety system po zrobieniu błędu w wpisaniu hasła wspak-co-3-literę-z-sylab (paranoja!) uznał że jestem spammerem.

I chyba dodał moje IP do spamu, gdyż do tej pory nie mam tam konta.

W międzyczasie MiniMiga sprzedałem, niestety nie mogłem skorzystać z pomocy "darmowego" forum z powodu admina-idioty
[#18] Re: Co się stało z AmiBay??

@David, post #17

Właśnie zauważyłem że znajomy amibuyer z Czech - Sveta, został zabanowany i nie wiem dlaczego.
[#19] Re: Co się stało z AmiBay??

@orila, post #18

O, kurde! Sveta? Ciekawe, co się tam odwaliło. Jeden z lepszych supplierów amigowego sprzętu na Amibay.
1
[#20] Re: Co się stało z AmiBay??

@_arti, post #19

No właśnie chyba tak jak pisałem ok. 1 miesiąc temu, nie doceniamy renomy Adminów z PPA.

Nie piszę dla trollingu, piszę fakty.
[#21] Re: Co się stało z AmiBay??

@_arti, post #19

Ano. Na forum nie dostał żadnego ostrzeżenia. Jakiś user MR_byte oskarżył Pavla o scalping, że A600 sprzedana z dodatkami była droższa niż wcześniej kupiona bez dodatków.
1
[#22] Re: Co się stało z AmiBay??

@orila, post #21

A ja myślałem, że poszło o tą Casablance co jakiś czas temu sprzedał... i dotarła chyba nie do końca cała i się dogadać nie mogli co do rekompensaty itp...
[#23] Re: Co się stało z AmiBay??

@_arti, post #19

Witam.
A czy Georg Braun (GBA1000) też nie miał z nimi spięcia?
Pozdrawiam.
[#24] Re: Co się stało z AmiBay??

@orila, post #18

O nim właśnie pisałem.
[#25] Re: Co się stało z AmiBay??

@stachu100, post #15

To jednak nie ta, inna historia
[#26] Re: Co się stało z AmiBay??

@tboniasty, post #25

Ja od roku nie mogę dokończyć rejestracji bo uwaga:

"Nie można dokończyć rejestracji ponieważ nie możemy sprawdzić w bazie jemajli czy jestes spamerem.
Ban zostanie zniesiony: nigdy.
Napisz do admin@..."

Oczywiście admini mają w dupie i nawet nie raczą odpisać dlaczego.
Tak więc członek im poniżej pleców.
[#27] Re: Co się stało z AmiBay??

@wiewiorpl, post #26

Także nie jestem członkiem społeczności AmiBay. Miałem podobną sytuację kiedyś tam i po iluś tam próbach położyłem na ten portal laskę.

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020 11:38:14 przez amikoksu
[#28] Re: Co się stało z AmiBay??

@wiewiorpl, post #26

Ja też kiedyś miałem podobnie na jakiejś stronce której już nie pamiętam. Twierdzili że mają w bazie że z mojego komputera jest rozsyłany spam i koniec dyskusji.

Pewnie miałem kompa zainfekowanego czymś co z niego słało śmieci.
[#29] Re: Co się stało z AmiBay??

@ZbyniuR, post #28

Ale oni twierdzą że z ich winy nie mogą sprawdzić mojego maila i przez to mam spadać...
Nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobisz?
[#30] Re: Co się stało z AmiBay??

@wiewiorpl, post #29

Z poczty na domenie PL korzystasz? Jak tak to spróbuj z innej.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem