[#1] co to jest... :O
panie co to jest ten... fazor ?

na to sie siada czy jak ?
[#2] Re: co to jest... :O

@selur, post #1

Pistolet z dzojem.
[#3] Re: co to jest... :O

@Don_Adan, post #2

W UK wprowadzili zakaz spotykania się powyżej 6 osób. Zakaz nie dotyczy polujących na kuropatwy.
[#4] Re: co to jest... :O

@selur, post #1

Niepraktyczny joystick. Quickjoy tez miał taki totalnie skrytykowany w którymś z topsecret
[#5] Re: co to jest... :O

@Bociek78, post #4

Scorpion od Matt robi to dużo lepiej.
[#6] Re: co to jest... :O

@selur, post #1

normalne. Takie dżojstiki produkowali zanim wynaleziono przyssawki. Jedną ręką chwytasz za tą rączkę, żeby było stabilnie, drugą grasz.
a po odkręceniu można użyć jako zapasowy element do piłkarzyków.


Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 19:57:28 przez snajper
[#7] Re: co to jest... :O

@snajper, post #6

Mnie bardziej dziwi odkrycie przez założyciela tematu tego rodzaju joysticków po 30 latach niż sama konstrukcja
Pamiętam z testu w Bajtku z roku 1990 i reklam Quickjoyów

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 22:01:44 przez Jacques
[#8] Re: co to jest... :O

@Jacques, post #7

Tylko ten wygląda jak by ktoś zrobił go z obudowy lutownicy OK
[#9] Re: co to jest... :O

@Jacques, post #7

"Pamiętam z testu w Bajtku z roku 1990..."

ja nie pamietam czasopism czytanych z 3 lata temu a co dopiero 30 lat temu, wiec gratuluje super pamieci OK

pewnie kolega byl laureatem konkursu SUPERMEMO
[#10] Re: co to jest... :O

@selur, post #9

To był jeden z pierwszych Bajtków, które kupiłem mając już małe Atari, na okładce był zapowiedziany przegląd joysticków, a jeden z nich to egzemplarz tego "dziwnego" rodzaju.
Dziękuję za gratulacje, Szyderco



Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 03:06:18 przez Jacques
[#11] Re: co to jest... :O

@Jacques, post #10

Sprawdziłem czy też mam taką złą pamięć i nie ma tego joy'a w przeglądzie w Bajtku (3-4/1990). Jest tam Quick Gun Turbo Cobra, ale wątpie, żeby kogoś zaskoczyła sama konstrukcja joy'a. Chodzi raczej o dokładnie ten model.
[#12] Re: co to jest... :O

@xylaz, post #11

Ten, nie ten, ale patent generalnie taki sam
[#13] Re: co to jest... :O

@Jacques, post #12

Quick joy miał swoją odpowiedź = Quickjoy Junior Stick Sv-120 . Nie znałem nikogo kto grał tym badziewiem, w naszych stronach królowały SV 124, 123 ewentualnie mat na metalizowanych gumach.
[#14] Re: co to jest... :O

@Bociek78, post #13

I na początku lat '90 reklamy QuickJoyów też były wszechobecne w prasie (w tym kolejny cudak tego rodzaju):



Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 08:44:15 przez Jacques
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem