[#31] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #30

i bardzo dobrze
[#32] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #30

Ale na czym ta wyjątkowość polega?
[#33] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #26

misjonarze, błazny, nerwusy, pozerzy, januszebiznesu


Noo, z rozmachem, jak obrażać to grupowo szeroki uśmiech
A siebie do której szufladki włożyłeś?

nie rozumiem polityki moderacji


Może to dlatego, że nikt im nie płaci aby śledzić każdy głupi wątek?
Masz możliwość personalnego banowania, więc sam sobie moderuj.
Według mnie zdecydowana większość forumowiczów to jednak super goście OK
.
[#34] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@rePeter, post #33

Czy nazywanie pewnych zachowań po imieniu to obrażanie?

Tak, większość forumowiczów to super goście, ale wyjątkowość PPA polega właśnie na tym, że za bardzo widać tutaj tych "nie super".

Argument pracy społecznej (w głupich wątkach jak to ująłeś) do mnie nie trafia. Padały propozycje pomocy w robieniu porządków, ale nikt z moderacji nie raczył zająć stanowiska - widać tak ma być jak jest. Nie będę drążył.
[#35] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #34

Już wiem, należysz do grupy roszczeniowej,
tylko się nie obraź, tylko nazywam pewne zachowania po imieniu
.
[#36] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@rePeter, post #35

szeroki uśmiech Gdybym był roszczeniowy to bym żądał. Co najwyżej mogę sobie życzyć
[#37] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #34

Argument pracy społecznej (w głupich wątkach jak to ująłeś) do mnie nie trafia. Padały propozycje pomocy w robieniu porządków, ale nikt z moderacji nie raczył zająć stanowiska - widać tak ma być jak jest. Nie będę drążył.


Tylko czy forum ma sprowadzać się do moderowania albo zabawy w przedszkolankę z niesfornymi dziećmi? A co gdyby zasypywać je pozytywnymi treściami, tak żeby te nieciekawe ginęły w tłoku, albo bledły na ich tle?
[#38] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #34

PPA jest dosyć wyjątkowym forum dlatego, że wielu użytkowników zna się osobiście z licznych zlotów. Jest to miejsce wymiany poglądów, atmosfera często jest dosyć luźna. Rozmowy często skręcają w różne kierunki, ludzie mają rozmaite poglądy, a wątki potrafią się ciągnąć w nieskończoność.... ale czy da się odpowiedzieć na pytanie "co było lepsze, amiga, czy PC?" To nie forum gdzie musisz mieć szybko odpowiedź na pytanie "jak naprawić cieknący kaloryfer, bo mi panie parkiet puchnie", tylko forum dla hobbystów. Hobby
Masz jakieś zapędy totalitarne, że chciałbyś decydować o czym ludzie mówią? Gdy organizujesz imprezę w domu, gdy dyskusja skręci na oftopa, to bierzesz gościa za fraki i wywalasz za drzwi?
Jest zatem wiele forów gdzie będziesz szczęśliwy np. exxos.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 10:53:15 przez wali7
[#39] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@nogorg, post #37

Pełna zgoda ok, racja OK
[#40] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@t-bone, post #30

Możesz mi wierzyć lub nie

Nie wierzę.
[#41] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@Vato, post #22

Dyskietką.... Heh... Raczej atary
[#42] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@Mandi, post #1

Chyba jednak Mandi ma rację, wątek stanowi malkontenctwo na użytkowników PPA - precz z preczem
[#43] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@Jacques, post #42

Bo to nie jest taka prosta sprawa wyrazić co się myśli nie urażając ;)

[#44] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@adam_mierzwa, post #43

Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?


Nie. Miałby rację, gdyby napisał, że "część amigowców to wieczni malkontenci". :)
[#45] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@Drakon, post #44

Tak właśnie napisał:
A co ja dodam od siebie? A kilka linków dla podparcia swojego twierdzenia (oczywiście nie znaczy to, że całe PPA to sami malkontenci, trolle czy inni zwyrodnialcy, ot po prostu często trafiają się takie przypadki, po których odechciewa się wszystkiego, pewnie nie będzie tu cytatów z niektórych ulubieńców, gdyż ciężko mi cytować kogoś, kogo dawno dodałem do ignorowanych).

To jest cytat z posta #1 tego wątku.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 12:03:36 przez adam_mierzwa
[#46] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@adam_mierzwa, post #45

Pisał o "użytkownikach PPA".
Ja piszę o amigowcach.
[#47] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@Drakon, post #46

Na razie kupośniaczek...

[#48] Re: Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

@Mandi, post #1

Czy Mandi ma rację pisząc, że część użytkowników PPA to wieczni malkontenci?

Mandi ma rację. Cały czas tylko narzekanie i płacz. Zamiast pisać konstruktywnie,
to tylko posty pod tytułem boli dupa, boli.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 16:44:35 przez mmarcin2741
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem