Wątek zamknięty
[#1] uzytkownik PPA z UK poszukiwany
Pilnie poszukuje zaufanej osoby (aktywnej, ktora ma konto od wielu lat ) , ktora mieszka w UK.
Chodzi o pewna licytacje na ebay.uk .
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#7] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #1

ew. czy moze ma ktos konto na ebay.uk i kupowal cos tam do PL ?
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#10] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #7

Ja mam i kupowałem niedawno dwie rzeczy. Zero problemu jeśli zaakceptujesz opłaty celne.
Konto na ebayu wystarczy nie trzeba mieć specjalnie w UK
[#11] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@c64portal, post #10

wyslalem prv.
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#14] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #13

Ebay wystarczy ze masz jedno konto. A nie osobno:

Ebay.uk
Ebay.pl
Ebay.de
Ebay.us
Ebay.xxx

Itd.
2
[#15] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@_DiskDoctor_, post #14

Nie mam konta na Ebay bo niczego tam nie sprzedaje ani nie kupuje, i nie potrzebuje tam konta poza akurat ta aukcja, ktora mnie interesuje.
[#16] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #15

Dziwne.
2
[#17] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #15

No to w takim razie, jeśli polskie konto wystarczy, to ostatnio Robert się chwalił, że kupował na eBay, więc już masz kolegę, co Ci mógłby zakupić
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#20] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@tukinem, post #17

Minniat to bardzo znany uzytkownik PPA i jest tu od wielu lat ale ja jakos nie mam pelnego zaufania do niego.

Jeszcze w polowie drogi przesylki rozmysli sie albo zmodyfikuje jej trase i bedzie klops..
1
[#21] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #19

Panowie selur i Ralpheeck - dajcie sobie na wstrzymanie a ewentualne różnice poglądów ustalcie na priv albo w realu. Dalsza pyskówka w tym wątku nie będzie tolerowana.
11
[#22] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #15

Nie mam konta na Ebay bo niczego tam nie sprzedaje ani nie kupuje

Nie sprzedaje i nie kupuje, ale jednak chce kupić. Selur osiągnął kwantową superpozycję "nie kupuje/kupuje".
10
[#23] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@Pinto, post #22

Boicie sie ze wam sprzatne A4000 sprzed nosa, bo te 10 sztuk w piwnicy wam juz nie starcza ?
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#25] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #23

Czasy zarobku handlem Amigami już się skończyły. Piwnice, strychy,
garaże zapełnione po sufit Amigami w wypasionych konfiguracjach
to chyba też raczej mit. Ich miejsce zajął mak G5 i morph os
a Amigowcy zatwardziali nawet A500 się zadowolą szeroki uśmiech
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany
[#27] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #26

A ja nie rozumiem po co piszą tutaj osoby, które nie są zainteresowane w żaden sposób pomocą tylko szukają dziury w całym i najwidoczniej "zaczepki".
Po co? Dajcie sobie spokój jeżeli nie chcecie pomóc. Robi się z tego wątku powoli jakiś "festiwal złośliwości".
5
[#28] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@selur, post #1

ja mam konto na jebaju. siedzi, pije i chrupki I właśnie jestem w trakcie czekania na przedmiot od jednego chińskiego frędzla. Od początku listopada mianowicie:



- i od tego momentu dupa blada. :(
Ja jestem w stanie zrozumieć wszystko, poza dostarczaniem guwnianego liściku o wadze pół miligrama przez dwa miesiące... W tyle to ja bym go sobie sam przyniósł dziesięć razy, idąc spacerkiem. A nadziei na jego ujrzenie nie budzą wyczytane w komentarzach opinie o przewoźniku. 98% pozytywów oraz plakietka "Najlepszy Sprzedawca" pozwalały jednak przyjąć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że problemy nie nastąpią, a z następujących dość szybko po sobie aktualizacji w statusie przesyłki można było wnioskować, że do świąt spokojnie dotrze. I niby według "szacowanej daty dostawy" ma jeszcze 2 tygodnie w zapasie, no ALE!
chętnie dowiedziałbym się, co tam się z moją przesyłką przez półtora miesiąca odjaniepawla w cebulandzie.

PS. ale ładną panią widziałem dziś w biedronce. wub Taka młoda, z długimi blond kręconymi włosami, stała przy płatnościach kartą. A jutro jej nie zobaczę, bo święto! :c płacz
PPS. Yanwen - korzystacie na własne ryzyko.
2
[#29] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@nostrum666, post #27

Ponoc przecietny Polak ma IQ rowne kolo setki, Mirek czy Janusz z PPA ma w porywach 50, wiec to powinno wszystko tlumaczyc.
[#30] Re: uzytkownik PPA z UK poszukiwany

@snajper, post #28

Chopek ciesz sie, ze nie zamowiles transportu przez firme PHIL WORLD TRANSPORT bo twoje wnuki by sie nie doczekaly
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem