[#1] PCI library
skad wziasc dokumentacje do pci.library (dla Mediatora 1200) ?? Lub openpci.library (ale tej ostatniej chodzacej z Mediatorem).

[#2] Re: PCI library

@virago_, post #1

Mozesz sprobowac od producenta Mediatora,czyli od Elboxu,chociaz podobno sa problemy z dostaniem od nich jakichkolwiek dokumentacji na temat produktow "made by Elbox".Moze sie myle,zapytaj sie ich.
[#3] Re: PCI library

@virago_, post #1

Z tego co wiem to nie jest tak łatwo zdobyć dokumentację do pci.library
(raczej w cale się nie da - ELBOX!!!). Co do openpci.library to ona nie obsługuje Mediatora, Elbox zarządał aby nie supportowali Mediatora,
więc tego nie robią. Zerknij na stronkę: http://www.chez.com/titan/OpenPciUK.html.
[#4] Re: PCI library

@gracka, post #3

ta biblioteka ma pare kilo wiec mozna
ja zdeasemblowac bez klopotu:)
[#5] Re: PCI library

@gracka, post #3

tam sprawdzalem juz dawno, ale i tak nic ciekawego nie znalazlem... a tak w ogole to szkoda, ze nic w tej chwili nie slychac o pracach nad sterownikami do innych urzadzen (ja chcialbym np. kontroler dyskow na PCI).

[#6] Re: PCI library

@krucafix, post #4

tak! chyba to bedzie najlepsze (a za razem ostateczne) wyjscie... btw. trzeba bedzie przypomniec sobie maszynowke - juz ze 2 lata jej na oczy nie widzialem

[#7] Re: PCI library

@virago_, post #6

zobaczysz ze nie bedzie to proste...bo
elbox stosuje "wyrafinowany" spowób na zabezpieczenie
kodu:) 15 minut z devpackiem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem