[#1] Szukam programisty, każda oferta
Witam, wpadłem na pomysł żeby napisać nieskomplikowaną gre internetową (chce żeby zostało to zrobione za pomocą programu uruchamianego na kompie), gra jest świetna (ten typ gier cieszy sie wielkim powodzeniem, nazywa sie magic the gatering, i będzie to pierwsza nieoficjalna gra tego typu w internecie, tanie ceny z pewnością przyciągną mase graczy, opłacalny interesik) jednak potrzeba troche większej niż początkującej znajomości z językiem w którym chce sie to wykonać, gdymbym znaj jakiś język niebyło by problemów ale nieznam :), trzeba by umieć całkiem nieźle importować dane z baz danych z internetu (mySQL), no ale tym to ja już sie zajme, bo jestem webmasterem raczej :)

Chętnych prosze o kontakt GG4731602
Ponieważ moge już tu niezajrzeć jeśli nikt sie niezgłosi (jak ktoś sie zgłosi to niech powie gdzie znalazł ogłoszenie) to prosze zgłaszać się tylko na gg

Dzięki, Pozdrawiam
[#2] Re: Szukam programisty, każda oferta

@Ethel, post #1

Jezeli juz tutaj nie wejdziesz tzn. ze nie masz Amigi? Na jak platforme bedzie tworzona ta gra? Tytul kojarzy sie z RPG...
[#3] Re: Szukam programisty, każda oferta

@Andrzej Drozd, post #2

Z przykroscia musze stwierdzic, ze pewnie predzej sam sie naumiesz jakiegos jezyka i API w stopniu wystarczajacym do napisania gry niz kogos znajdziesz. :( No ale mimo wszystko zycze powodzenia. Mam nadzieje, ze znajdziesz...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem