[#1] Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej
[b] W temacie podany został temat, o jaki mi chodzi, a mianowicie pomoc w napisaniu tego programu. Mam to stworzyć dzisiaj do 24.00 a nie mam nic. POMÓŻCIE !!!
[#2] Re: Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej

@caterina, post #1

A jakiej kolejki?
[#3] Re: Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej

@Jacek Rzeuski, post #2

To ma być poprostu kolejka. Ja mam wprowadzać dane. Ma to być napisane w c++, to jest tyle, co na ten temat wiem. :)
[#4] Re: Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej

@caterina, post #3

Nie trzeba w ogóle wyjmować z niej danych? Nie ma nic na temat typu danych trzymanych w kolejce?

Najprościej dostawiać po prostu nowy element na początku listy i przesuwać na niego wskaźnik początku listy. Opakuj to w klasę i gotowe.
[#5] Re: Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej

@Jacek Rzeuski, post #4

No tak, tylko, że ja nie wiem, jak to zrobić, ja jestem noga z programowania, a c++ to czarna magia dla mnie. Nie wiem, jak to ma wygladać, to jest problem. :( Nie umię tego zrobić :(
[#6] Re: Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej

@caterina, post #5

Spamowanie z wlasnymi szkolnymi problemami na forach dla programistow jest slabo tolerowane. Co wiecej, jest niegrzeczne.
[#7] Re: Implementacja kolejki za pomocą listy pojedyńczo wiązanej

@pececiarz, post #6

A czy rozgrzebywanie wygasłego wątku sprzed tygodnia tylko po to, żeby się powymądrzać, jest kulturalne?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem