[#1] Delphi - wysylanie e-maila
Witam

Mam problem pisze programik ktory ma wysylac mi na e-mail zmiany z pliku logu sam program z plikiem dziala tylko nie wiem jak zrobic zeby po jakiejs zmianie w pliku wysylal mi e-maila czy w delphi jest jakas procedurka czy cos takiego z gory dzieki za pomoc

Pozdro
[#2] Re: Delphi - wysylanie e-maila

@jarmix, post #1

Czy Delphi jest na Amigę?

[#3] Re: Delphi - wysylanie e-maila

@grxmrx, post #2

A gdyby dopisac rejestracje do tego forum? Moze mniej byloby takich przypadkowych "kwiatkow".
[#4] Re: Delphi - wysylanie e-maila

@jarmix, post #1

jarmix napisał(a):

> Witam
>
> Mam problem pisze programik ktory ma wysylac mi na e-mail
> zmiany z pliku logu sam program z plikiem dziala tylko nie wiem
> jak zrobic zeby po jakiejs zmianie w pliku wysylal mi e-maila
> czy w delphi jest jakas procedurka czy cos takiego z gory
> dzieki za pomoc
>
> Pozdro

Musisz użyć komponentu odpowiedniego ale jakiego to Ci nie powiem bo nie wiem, w różnych wersjach inaczej sie nazywa. Powiem tyle że w 4 w zakładce internet jest komponent który sie nazywa jakoś tak: "SMTP" :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem