[#1] Kajko i Kokosz kompilacja źródeł
Witam

Czy ktoś może (przypadkiem :) ) kompilował źródła do Kajko i Kokosz. Mam problem, nie moge nigdzie znaleźć (chyba nie ma) w tym pokaźnym archiwum (40 mb) paru plików (req_#1, req_#2, req_#3 <- nazwy dokładnie ze źródła game375.s). Po zakomentowaniu skompilowałem, ale czy to działa dobrze to nie wiem, bo zobaczyłem krzaki na ekranie.

A może ktoś wie co trzeba kompilować bo wersji gier jest kilkanaście, ja skompilowałem oznaczoną najwyższym numerem. Nie wiem czy to, to , bo są jeszcze pliki gierca1 , gierca2 i gierca3, Christa i dwie wersje czołówki. Jesli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie bardzo proszę o podpowiedź choćby małą. Bardzo dzięki

[#2] Re: Kajko i Kokosz kompilacja źródeł

@asman, post #1

Asman odezwij sie do mnie na priv to zapodam ci maila i GG autora moze on cos bedzie pamietac ???
[#3] Re: Kajko i Kokosz kompilacja źródeł

@stryker, post #2

Witam

Poszło na priva.

Bardzo dzięki za zainteresowanie się sprawą. Mam nadzieje, że autor będzie wiedział / pamiętał cokolwiek co może być przydatne.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

asman

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem