[#1] MUI - otwieranie nowego okienka
Czolgiem!

Czy moglby mi ktos napisac w jaki sposob otworzyc nowe okienko w MUI? Mam wlasnie taki (chyba banalny) problem, ze chcialbym aby po nacisnieciu na przycisk otwieralo sie nowe okienko. Poza tym fajnie by bylo gdyby dalo sie jeszcze przeslac do tego okienka jakas zmienna. Nie mam pojecia jak to zrobic... Te nowe okienko musi byc chyba nowym obiektem? Jak to wywolac?

Z gory dzieki za pomoc!
Pozdrawiam
MarX

[#2] Re: MUI - otwieranie nowego okienka

@MarX, post #1

w kursie krashana jest poszukaj na ppa
i tak nowy obiekt tworzysz, jezeli dynamicznie to add_member (vide kurs Krashana) a jezeli statycznie to tworz przy tworzeniu aplikacji
i zostaw je ukryte.
jezeli bedziesz chcial pokazac to okno wtedy:

set( Window_App, MUIA_Window_Open, TRUE );


i juz masz ;)

paramtr FALSE oznacza ze chowasz te okno
pozdro.

btw.
przy statycznym tworzeniu okna dajesz
przy tworzeniu aplikacji etc..
subwindow,WindowObject
.....
.....
end,



Ostatnia modyfikacja: 09.12.05 19:12
[#3] Re: MUI - otwieranie nowego okienka

@AmiChris, post #2

set( Window_App, MUIA_Window_Open, TRUE );

a jak w AmigaE piszesz, to zamiast TRUE muszisz dać MUI_TRUE, no i bez tego srednika za nawiasem :D
[#4] Re: MUI - otwieranie nowego okienka

@AmiChris, post #2


OM_ADDMEMBER a nie add_member. No i Window_App to nieco dziwna nazwa zmiennej dla okna:)
[#5] Re: MUI - otwieranie nowego okienka

@kiero, post #4

A idz pisac Ambienta a kysz,a kysz :D
tak pomylelem sie OM_ ale mysle ze mozna to bylo latwo skorygowac sa autodoki etc ;)
Window_APP glowne okno aplikacji i juz

[#6] Re: MUI - otwieranie nowego okienka

@AmiChris, post #2

Wielkie dzieki! Rzeczywiscie jest o tym mowa w ostatniej czesci kursu MUI (jakos ja przeoczylem ).

Pozdrawiam!
MarX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem