[#1] Fortran
Czy ktoś próbował kiedyś pisać na Ami programy w Fortranie?? Wiem że to stary jćzyk ale mi jest potrzebny do pisania programów fizyczno-matematycznych a jednak to on sić w tym przypadku najlepiej spisuje. Może ktoś zna jakiś kompilator Fortrana 77, 90 albo 95?

[#2] Re: Fortran

@conrad, post #1

po piersze wpółczuje po drugie chyba g77 jest w pakiecie z GCC, po trzecie trzy razy szybciej napiszesz to w C (no chyba ze musisz korzystac ze wspanialych bibliotek fortrana ;) )
[#3] Re: Fortran

@rzookol, post #2

No muszć sić przyznać że pisałem już i w Basicu, Pascalu, Delphi, Fortranie ale C nie znam ni w ząb Naprawde jest mi z tym źle ale teraz na pół roku przed obroną pracy nie ma sensu zaczynać od początku. A skoro niepotrzebne mi rozwiązania graficzne to Fortran naprawde jest dobry do obliczeń optymalizacyjnych i metod numerycznych.

[#4] Re: Fortran

@conrad, post #3

a jak wypadł Pascal w twoich próbach? Bo jest na Ami Free Pascal zdaje się.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem