[#1] Develope a RTG Driver
Witam,
czy ktos sie orientuje jak sie wziasc za napisanie sterownika RTG pod picasso96 lub CGX.

[#2] Re: Develope a RTG Driver

@neoCDTV, post #1

No, trzeba zdeasemblowac oryginal i przepisac na C. Pozniej wyciagnac wnioski i napisac swoj :P
[#3] Re: Develope a RTG Driver

@Andrzej Drozd, post #2

Super wiec tak jak myslalem, (no rtg api:( )

[#4] Re: Develope a RTG Driver

@neoCDTV, post #1

to do jakiejś karty GFX dla CDTV?!
[#5] Re: Develope a RTG Driver

@R-Tea, post #4

Graffiti lub jezeli istnieje mozliwosc DCTV-Display-Device.

[#6] Re: Develope a RTG Driver

@R-Tea, post #4

ale w przyszlosci i tak mam w planach wkrecic zorro II do CDTV jezeli sie uda:), a sterowniczek sobie chcialem napisac bo:
1. jeszcze nie ma dla tych urzadzen
2. zeby sie czegos nauczyc:D

[#7] Re: Develope a RTG Driver

@neoCDTV, post #6

IMHO dosc kiepski poczatek aby sie czegos uczyc. DDK oczywiscie istnieje pod P96 i pewnie tez pod CGX ale tak i dla jednego jak i drugiego nie jest publiczny a tym bardziej darmowy.

[#8] Re: Develope a RTG Driver

@morgoth6, post #7

Hmmm mam za soba 1,5 roku na javie i 0,5 roku na riscowym assemblerze, mysle, ze to cos dla mnie :) z pewnoscia wymagajace ale jak tu sie inaczej czegos nauczyc;), hmmm jeszcze nie slyszalem o istnieniu takowych sterownikow. Panowie z picasso96 nie zycza sobie rozwoju takowych sterow bo nie ma sensu, wiec nie wydaje mi zeby ktos stworzyl i je sprzedawal. Ten projekcik jest moj darmowy i takie tam:)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem