[#1] Arex + ogame
No właśnie czy używając skryptów arexa nie dało by się zautomatyzować pewnych czynności w tej grze np: tworzenie mapy ogame, ostrzeżenia przed atakiem, ucieczka z pod falangi.
Jak takie cuś dzło by się zrobić to nawet był bym skłonny ogłosić jakieś skromne i tajne bounty w tej sprawie
[#2] Re: Arex + ogame

@Goramo, post #1

Dałoby się. Ale używanie takich skryptów jest niezgodne z regulaminem gry.
[#3] Re: Arex + ogame

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Niezdodne to jest ingerowanie w przeglądarkę a więc dodawanie jej jakichś funkcji których nie miała ona wcześniej
IB z hebla ma możliwość korzystania ze skryptów arexx'a więc będzie oki
To oczym pisze jest nie etyczne ale na tym uni na którym gram już nikt z top50 nie gra bez użycia softu wspomagającego. Np niedawno dowiedziałem się że soft do tworzenia mapy jest najzupełniej legalny, więc i pozostałe też powinny być!!!
[#4] Re: Arex + ogame

@Goramo, post #3

Ja jedynie mam automatyczny login, ale to bez arexxa ofkors. Słyszałem, że na którymś universum jest amigowy sojusz? Ja jestem na czwórce...

Chętnie pobawiłbym się z tym ARexxem, ale nie mam zielonego pojęcia jak coś pod tym napisać. Tylko Miami mi się automatycznie z Arexx'a urachamia i tyle o przydatności Arexx'a wiem :).

[#5] Re: Arex + ogame

@BagoZonde, post #4

No to jest nas już dwiuch
[#6] Re: Arex + ogame

@BagoZonde, post #4

No pewnie że jest amigowy sojusz

Amiga 4 ever - Uni 15

Obecnie 8 członków, a pozycja sojuszu to:
TOP punktów: 35 (chce zauważyć, że najmniejszy sojusz wyżej od nas notowany ma 17 członków, czyli 2x wiecej)
TOP floty: 29
TOP badania: 97

TOP punktów/gracza: 12!!!
TOP floty/gracza: 18
TOP badania/gracza: 45

Jeśli grasz na OG na uni 15 to czemu jeszcze nie jesteś z nami?? :)

Strona sojuszu:
http://amiga.fora.pl/

[#7] Re: Arex + ogame

@MikeN, post #6

bo gram na uni 12 gdzie zostałem pojechany przez czołowego buguzera, w oczciwej walce miał by sznas.
Oraz na u36.


A temat dotyczy wykożystania Amigi do znacznego wyrównania szans
No to kto pierwszy chce moje 100 ojro
[#8] Re: Arex + ogame

@MikeN, post #6

Gdyby można było się teleportować z planetami z Uni 4 na piętnastkę to bym grał z Wami w sojuszu ;). Choć tutaj na czwórce postawiłem na grę jako wolny jeździec bez żadnych uścisków dłoni.

Ej, ogame jest dla mnie nuuuuuudny. To czego szukałem w kwestii gier w sieci to:

www.arkadia.rpg.pl

a to co sam próbuję w tejże kwestyji utworzyć to:

http://www.todrobot.tarnow.net.pl/princessa/ondorrdrakmo/start.php

[#9] Re: Arex + ogame

@BagoZonde, post #8

A może wrócimy do tematu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem