kategoria: MUI
[#1] _MUI_DisposeObject_v1
Próbuję skompilować źródła (nie moje) słownika angielsko-angielskiego "Mentat". Pojawia się śmieszny problem, mianowicie GCC wyrzuca m.in. coś takiego:

gcc -c -o o/mentat.o mentat.c
mentat.c: In function `DisposeApp':
mentat.c:1161: `_MUI_DisposeObject_v1' undeclared (first use in this function)

Funkcja DisposeApp wygląda tak:

void DisposeApp(struct ObjApp * Object)
{
MUI_DisposeObject(Object->App);
FreeVec(Object);
}

I żadnego "_MUI_DisposeObject_v1" tam nie ma. Przeszukałem całe GG: oraz katalog ze źródłami Mentata, lecz także tu string "_MUI_DisposeObject_v1" nie występuje.

Samo makro MUI_DisposeObject zdefiniowane mam w GG:os-include/ppcinline/muimaster.h jako:

#define MUI_DisposeObject(__p0)
LP1NR(36, MUI_DisposeObject,
Object *, __p0, a0,
, MUIMASTER_BASE_NAME, 0, 0, 0, 0, 0, 0)

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, co może być nie tak?

[#2] Re: _MUI_DisposeObject_v1

@Kamul, post #1

#include

[#3] Re: _MUI_DisposeObject_v1

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Jeśli chodzi Ci o to, że mam dołączyć to problem w tym, że była to jedna z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem podczas zabawy tymi źródłami.

[#4] Re: _MUI_DisposeObject_v1

@Kamul, post #3

a może chodzi o jeśli kompilujesz pod OS3.x ?

[#5] Re: _MUI_DisposeObject_v1

@Minniat, post #4

Niestety, to też nie to. Kompiluję pod Morphosem.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem