[#1] Dobry edytor programisty: TurboText.
Kiedyś program komercyjny dziś dostępny za darmo:

http://www.monkeyhouse.eclipse.co.uk/amiga/turbotext/

Po pracy z tym programem mogę polecić go amigowym programistom. Posiada unikalną możliwość zawijania fragmentów tekstu, dzięki czemu można chować jakieś dłuższe fragmenty tekstu np. procedury, tak że widać tylko nagłówek ( menu "Folds" ). Prócz tego sporo innych możliwości.

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 15:17:35 przez Hextreme-Attic
[#2] Re: Dobry edytor programisty: TurboText.

@Hextreme-Attic, post #1

"Posiada unikalną możliwość zawijania fragmentów tekstu, dzięki czemu można chować jakieś dłuższe fragmenty tekstu np. procedury, tak że widać tylko nagłówek ( menu "Folds" )."

Nie jest to zadna unikalna funkcja. Stary Golded/StudioAX (czy jak sie to dzisiaj zwie) też ją posiada i też jest/był dostępny za darmo.
[#3] Re: Dobry edytor programisty: TurboText.

@kiero, post #2

Mam GoldED Studio AIX, ale nie wiedziałem że jest tam też taka funkcja. Pamiętasz może gdzie jest dostępna ta funkcja zawijania tekstu w tym programie?
[#4] Re: Dobry edytor programisty: TurboText.

@Hextreme-Attic, post #3

Nie wiem gdzie jest w Studio. W Goldedzie jest w ktoryms z ostatnich menu pod nic nie mowiaca nazwa 'Fold'. No ale jako, ze tu mozna konfigurowac caly wyglad menu to moze byc gdziekolwiek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem