[#1] AmigaDE SDK
Czy ktoś tego używał? Czy da się to zainstalować testowo na aktualnych Linuxach?
[#2] Re: AmigaDE SDK

@alekc, post #1

http://apsdev.com/amigade/home.html

Czy da się obecnie - a skąd to wziąć?
[#3] Re: AmigaDE SDK

@adam_mierzwa, post #2

Dzięki, ale tą stronę już widziałem - jestem ciekaw czy ktoś tutaj używał tego i jakie były wrażenia. SDK wymaga RedHat 6.1 a ciekawy jestem czy uda się instalacja na bardziej współczesnym Linuxie, chociaż postawić maszynę wirtualną to nie problem.
[#4] Re: AmigaDE SDK

@alekc, post #1

Ale to chyba jest martwe i nie będzie ożywiane.
W czasach świetności ktoś w Polsce pisał (czy portował) pod to jakieś proste gry logiczne, które działały pod Windowsem w tym środowisku uruchomieniowym AmigaDE.

Generalnie śmieszne było to, że aplikacji dla AmigaDE nie dało się tworzyć pod AmigaOS. Ech...
[#5] Re: AmigaDE SDK

@MDW, post #4

To prawda - to jest martwa i nikt tego już dzisiaj nie ożywi, ale z nostalgii chciałbym to zainstalować kiedyś i zobaczyć jak działa.

To że na Amidze nie można tego było uruchomić nie było śmieszne IMHO tylko tragiczne, ale ogólnie koncepcja była fajna.
[#6] Re: AmigaDE SDK

@alekc, post #5

No tak, w pobudek czysto archeologicznych to nawet jak bym chętnie zobaczył. :)

Rzeczywiście idea nie była tak całkiem głupia. Tylko jak zwykle zabrakło strony wizerunkowej, marketingu. To był moment w którym walczyło kilka takich rozwiązań. Nazwa "Amiga" jeszcze wtedy więcej znaczyła. Można to było jakoś wykorzystać. No ale skończyło się na kilkunastu grach logicznych. :(
[#7] Re: AmigaDE SDK

@MDW, post #6

No tak, w pobudek czysto archeologicznych to nawet jak bym chętnie zobaczył. :)

Kiedyś robili wielką wyprz bodajże po 5 ojro.

No ale skończyło się na kilkunastu grach logicznych. :(

[#8] Re: AmigaDE SDK

@MDW, post #6

Doczytałem w jednej z recencji, że podobno aby zainstalować najpierw trzeba było się zarejestrować w Amiga Inc i otrzymywało się jakieś ID lub numer rejestracyjny. Czy ktoś może tą informację potwierdzić?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem