[#1] Disasemblacja programu by wyciągnąć locale
Witam jak w temacie. Mam program, który ma 1 lokalizacje (id3tagprefsgui.locale) do dwóch jego części: program główny i ustawienia. Chciałbym zdisasemblować program ustawień by wyciągnąć z niego lokalizacje po angielsku i numery poszczególnych pozycji.Program głowny ma w lokalizacji 312 pozycji, niestety dodając kolejne nie ma efektu i program ustawień jest nadal po angielsku.Nie wiem od którego numeru powinny się zaczynać pozycje dla programu ustawień.
pozdrawiam mam nadzieje że ktoś pomoże.
[#2] Re: Disasemblacja programu by wyciągnąć locale

@HanSolo, post #1

To on jest zlokalizowany niesystemowo? W sensie nie przez locale.library?
[#3] Re: Disasemblacja programu by wyciągnąć locale

@Krashan, post #2

Oczywiście używa locale.library, ale w sobie też musi mieć jakieś po angielsku bo inaczej żadnych napisów by nie wyświetliło. Je chce wyciągnąć i przetłumaczyć a następnie dodać zgodnie z numeracją pozycji do id3tagprefsgui.locale. Wtedy program główny i program ustawień byłyby po polsku.

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 19:29:09 przez HanSolo
[#4] Re: Disasemblacja programu by wyciągnąć locale

@HanSolo, post #1

potrzebujesz lokalizacji na nazwie

id3taglibgui.catalog


znajdziesz to na aminecie w kilku jezykach
[#5] Re: Disasemblacja programu by wyciągnąć locale

@Norbert, post #4

French i spanish niestety są niekompletne. Ale trudno nie da sie to trudno.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem