kategoria: Asembler
[#1] fenomenalny edytor do assemblera od małego miękkiego
Plugin do Microsoft Visual Studio Code, (zdaję się że to fork edytora Atom)(Sam edytor chyba najlepszy na jakim pracowałem).

Plugin genialny, pod poniższym linkiem lista featurów, z ładnymi animowanymi gifami lepszymi niż 1000 słów.

https://marketplace.visualstudio.com/itemdetails?itemName=prb28.amiga-assembly
[#2] Re: fenomenalny edytor do assemblera od małego miękkiego

@apacz, post #1

Wow, ale czad! Dzięki za namiar.
[#3] Re: fenomenalny edytor do assemblera od małego miękkiego

@apacz, post #1

Atom i VS Code to jednak dwa różne projekty... mają kilka cech wspólnych (elektron, chromium, etc) ale jednak różne.
Pugin faktycznie fajny. mam, używam.

Dla VS Code Jest też plugin (składnia i podpowiadanie) do Blitz Basica.
aha i dla tych co nie lubią Ms to Visual Studio code to naprawdę fajne, nowoczesne narzędzie z tej samej półki co Atom czy Sublime. polecam wszystkie trze zobaczyć i wybrać ulubiony.
[#4] Re: fenomenalny edytor do assemblera od małego miękkiego

@retronav, post #3

aha i dla tych co nie lubią Ms to Visual Studio code to naprawdę fajne, nowoczesne narzędzie z tej samej półki co Atom czy Sublime. polecam wszystkie trze zobaczyć i wybrać ulubiony.


Potwierdzam. Ja na poczatku zaczalem uzywac Atom-a bo VS Code byl na starcie za bardzo ubogi. Ale z czasem coraz czesciej odpalalem VSCode a teraz juz nic innego nie uzywam :)

Jedyne czego mi w VSCode brakuje to porzadne wsparcie do mieszanych wciec (spacja + tab), a niestety niektore projekty czegos takiego wymagaja...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem