[#1] Książka do nauki asemblera
Otóż szukam konkretnej książki w której były opisane asemblery kilku procesorów z epoki między innymi z80, 6502 czy Motorola 68k, wiem że taka książka istnieje bo była w szkolnej bibliotece w moim liceum które w tym roku skończyłem i gdyby nie strajk to bym ją już dawno przerobil Ale tak to nie było jak
[#2] Re: Książka do nauki asemblera

@Pico121, post #1

Jedyne co mogę ci zaproponować to książka "Kurs asemblera dla początkujących. Amiga 500-4000" autorstwa Doligalskiego Adama w formie .PDF
[#3] Re: Książka do nauki asemblera

@Stoopi, post #2

hmm to nie jest ta książka której szukam ale też bym sobie to zobaczył
[#4] Re: Książka do nauki asemblera

@Pico121, post #3

Jeżeli o różnych procesorach to może to ?
S.A. Money Mikroprocesory

Jest do kupienia np na allegro.
[#5] Re: Książka do nauki asemblera

@Pico121, post #3

Tylko jeśli ta książka opisuje asemblery dla kilku różnych procesorów, to już lepiej znaleźć książkę dedykowaną dla danego CPU , bo tak to masz tylko "liźnięcie" tematu.
Pamiętasz chociaż część tytułu ?
[#6] Re: Książka do nauki asemblera

@zyga64, post #4

To chyba to
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem