kategoria: MUI
[#1] szukam brakujacych mui includes
Poszukuje nastepujacych plikow naglowkowych:
<mui/crawling_mcc.h>
<mui/interlist.h>
Nie ma ich w mui dev ani na aminecie, internet tez malo wie na ich temat. Moze ktos je posiada ?
[#2] Re: szukam brakujacych mui includes

@docent, post #1

crawling.mcc zostało zreimplentowane w morphosie i powinno byc w SDK
[#3] Re: szukam brakujacych mui includes

@michal_zukowski, post #2

dzieki! nie wiesz moze, czy to pojdzie na klasyku? To moj target :)
[#4] Re: szukam brakujacych mui includes

@docent, post #3

no SDK nie pojdzie chociaz pliki chyba xz spakowane

ogolnie to naglowek do crawling ma w sobie tylko tworzenie obiektu
#define MUIC_Crawling "Crawling.mcc"
#define CrawlingObject MUI_NewObject(MUIC_Crawling

a samo crawling dziedziczy po MUIC_Virtgroup i nic nie ma dodatkowo wiec powyzsze powinno wystarczyc

Co do interlist to nie widze, a co tam siedzi w srodku (metody/atrybuty wywolywane z #?.c) to sprawdze czy do jakiegos innego naglowka nie zostalo dołączone

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2022 23:05:59 przez michal_zukowski
1
[#5] Re: szukam brakujacych mui includes

@michal_zukowski, post #4

Dzieki, crawling sie kompiluje - czy dziala to zobacze pozniej jak uda mi sie to w calosci zbudowac.
Mam jeszcze pare innych rzeczy do poprawienia, jak je zrobie to sprobuje rozpoznac co w tym interlist.h powinno byc..
[#6] Re: szukam brakujacych mui includes

@michal_zukowski, post #4

Brakuje mi tylko dwoch symboli:
_MUIA_Listview_List
_MUIA_Listview_DoubleClick

W mui.h sa takie symbole zdefiniowane ale bez podkreslenia na poczatku, mozliwe ze beda pasowac. Zastanawiam sie tylko jaki mogl byc powod zdefiniowania ich w innym pliku, moze stare mui albo jakas rozszerzona funkcjonalnosc..
[#7] Re: szukam brakujacych mui includes

@docent, post #6

Ja bym użył bez _ . MUIA_Listview_DoubleClick to chyba tylko do notyfikacji, sprawdzić gdzie używane i się okaże czy dwuklik działa.

btw. Czy będziesz może wrzucał kod na githuba?
[#8] Re: szukam brakujacych mui includes

@michal_zukowski, post #7

Juz wiem, do czego ten interlist.h sluzyl - do dynamicznego mapowania miedzy mui list a nlist.
Zapewne zawieral cos takiego:
#define _MUIA_Listview_DoubleClick (using_nlist==0?MUIA_Listview_DoubleClick:MUIA_NList_DoubleClick)
gdzie using_nlist to jest globalna zmienna, ustawiana gdy byl wykorzystywany nlist.
Takich mapujacych symboli w sumie bylo ze 30. Generalnie wszystkie zmapowalem, jedynie zostaly mi do zrobienia 2 symbole, ktore sa wykorzystywane w switch jako case - takie mapowanie jak wyzej dla tych przypadkow nie kompiluje sie wiec musze dla nich wymyslec cos innego :)

Na github wrzuce gdy zaloze tam sobie konto :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem