kategoria: AMOS
[#1] Zelda na Amigę
Proszono mnie o wrzucenie Zeldy na Amigę, więc wrzucam TUTAJ.

Prace nad nią trwały super, dopóki nie przerósł mnie ogrom tej gry (dodatkowe mapy z lochami, komputerowe AI oraz różne uzbrojenia naszego bohatera). Oto screeny z gry:


4
[#2] Re: Zelda na Amigę

@tukinem, post #1

Nie martw się, kto inny dokończył dzieła.
[#3] Re: Zelda na Amigę

@recedent, post #2

Proszę bardzo. W ADF jest plik .amos z całym kodem. Życzę powodzenia :)
[#4] Re: Zelda na Amigę

@tukinem, post #3

Nie zrozumiałeś. Gra już jest skończona. Jest w linku, tylka chyba mało zoptymalizowana. Wymaga 060 i 40MB RAM

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2022 17:15:30 przez snifferman
[#5] Re: Zelda na Amigę

@snifferman, post #4

No to nie ta wersja Zeldy. Ja pisałem pierwszą część z NESa.
1
[#6] Re: Zelda na Amigę

@tukinem, post #5

Zelda fan here :)
A nie lepiej coś podpytać na forum, wciągnąć innych do projektu, niż się poddać?
Szkoda, bo brakuje takich gierek na Amigę.
1
[#7] Re: Zelda na Amigę

@Ralpheeck, post #6

Bardziej poddał mnie przeskok z Amosa na Blitza, a nie dam rady jej jeszcze przepisać na Blitz Basic, więc wrzucam ją w Amosie tak, jak ją skończyłem. Jeśli ktoś chce, ma chęci to proszę bardzo, bo gra naprawdę będzie mieć potencjał, jeśli się ją skończy. Ja obecnie piszę zupełnie co innego i w innym języku. Szkoda mi już czasu na Amosa naprawdę, a gra jest strasznie rozbudowana. Na chwilę obecną nawet tego intra z gry nie potrafiłbym idealnie przepisać do Blitza.

Po drugie nie wrzucam jej, bo się poddałem, tylko wrzucam, bo mnie proszono o to.
[#8] Re: Zelda na Amigę

@tukinem, post #7

trzymam kciuki za konwersję w blitzu jak już do niej "dorośniesz" ;)
1
[#9] Re: Zelda na Amigę

@teh_KaiN, post #8

a ja gratuluję Chaos Arena napisanego w błyskawicznym czasie :)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem