kategorie: Ludzie, Muzyka
[#1] Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!
Chciałbym pochwalić się, że mimo braku czasu, udało mi się dokończyć kolejny utwór na przygotowywany materiał - nowy album "Closer" (na stronie www.xtd.evil.pl w dziale "muzyka" dostępna wstępna lista utworów z oznaczeniem, które są już skończone).

10 z 15 utworów jest ukończonych, pozostałe są przeważnie w zaawansowanej fazie.

Po długim namyśle postanowiłem, że gdy uda mi się skończyć wszystkie, wystawię po prostu całość jako materiał do pobrania na stronie. Czy zrobię również fizyczne nośniki zależy od zainteresowania.

Kolejne rzeczy będę przygotowywał już bez specjalnego planu (tak, jak dawniej moduły), więc po skończeniu utworów na płytę, jeżeli nadal będę coś tworzyć (wszystko zależy od tego, czy ludzie będą chcieli słuchać mojej muzy) - będę po prostu zamieszczał je w osobnym dziale. Ale może nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość. :)

Dla tych, którzy wspierają mnie aktywnie (poprzez dział "wsparcie" na stronie), 10 z 15 utworów (wszystkie skończone) jest już dostępnych do pobrania (mogą się zmienić lekko brzmieniowo ale już są).

Trzymajcie kciuki, żebym miał więcej czasu i chęci.

XTD

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2017 15:17:53 przez XTD
[#2] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #1

Mam nadzieje że będzie fizyczny nośnik, bo materiał jest najwyższych lotów.
No i dzieki za crimple'a!
[#3] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@Ralpheeck, post #2

Dla tych, którzy lubią moje stare moduły - zrobiłem remake jednego krótkiego kawałka.
Jest w dziale "Leftovers" (w muzyce) na stronie.

Moduł nazywał się "Stamper" i remake również tak się nazywa.
[#4] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #3

Hej,

Poszło wsparcie na kilka dobrych browarów :) Choć lata totalnego amigowania mam już raczej za sobą (ale 600-ka dzielnie stoi), kolekcję Twoich modułów słucham regularnie od początku lat 90-tych.

Dzięki za to co robiłeś i robisz, jak będzie fizyczny nośnik "Closer" to też chętnie kupię. A na razie czekam cierpliwie na hasło, żeby przesłuchać te 10 z 15 gotowych kawałków :)

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2017 15:55:51 przez Splavinho
[#5] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #1

Nostalgicznie się tego słucha, czuć w tym prawdziwego XTD, nie do podrobienia. Bardzo się cieszę, że legenda powróciła.
[#6] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@jubi, post #5

No fakt, aż się lata 90te przypominają.
Kolega który gra na fortepianie, po wysłuchaniu tytułowego Closer, powiedział że nigdy czegoś takiego nie słyszał - utwór metalowy na fortepianie :)
[#7] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@Ralpheeck, post #6

W życiu bym nie przypuszczał, że ktoś to nazwie utworem metalowym. :)
[#8] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #7

Czekam na całość, i poproszę CD :)
[#9] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@argasek, post #8

Fajnie by było, gdyby po płycie, na kompotach i w creditsach dem znowu pojawiała się trzyliterówka :)
[#10] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@Ralpheeck, post #6

...utwór metalowy na fortepianie :)


W takim razie polecam posłuchać artysty z Ukrainy: Vitalij Kuprij

Przepraszam z offtopic.
[#11] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@Ralpheeck, post #9

Na kompotach to się nieraz pojawia. :) Fakt, że póki co na małym Atari. Zobaczymy jak pójdzie na Load Error. :)
[#12] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #11

Kolejny utwór prawie skończony. A nawet dwa. Ale to za parę dni.

Plan jest taki - wypuścić to jako materiał do pobrania/odsłuchania na stronie w mp3. Dla chętnych, którzy udzielą wsparcia (oraz dla tych nielicznych, którzy już udzielili) - możliwość pobrania w postaci flac (+okładka). Jeżeli będzie wystarczająca ilość chętnych i znajdę pomoc w wydaniu - to również w postaci fizycznego nośnika. Ale to pewnie nieco później (i może np. z bonusami).
[#13] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #12

No i kolejny utwór skończony - 11 z 15.
"Infinite Galaxy"
Wokal na samym końcu by KYA.

Utwór dostępny w Strefie Specjalnej w archiwum (ci, którzy poprzednio pobrali, muszą pobrać raz jeszcze całego zipa) dla tych, którzy mnie wspierali (i wspierają) poprzez dotacje. Dla wszystkich pozostałych będzie dostępny jak będzie skończony w całości.
[#14] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #13

I 12 z 15 skończony wstępnie. Również dostępny dla wspierających.

Words 2 by XTD (feat. KYA)
Tym razem nieco więcej wokalu, niż tylko w końcówce. :)
[#15] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #14

Szalejesz
[#16] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@groovebox, post #15

Zobaczymy. Plan jest, żeby skończyć tych 15 zaplanowanych. Może się jednak okazać, że poprzestanę na 13-14 a ten, który będzie najmniej skończony, zostanie dokończony w późniejszym terminie (i np. dołożony jako bonus track do fizycznego nośnika). Za długo się już to ciągnie - robię często "z doskoku", bo czasu brak (albo chęci). To już nie te lata, gdy się siedziało godzinami dzień w dzień i nie myślało w ogóle o niczym poza przyjemnościami. :)
[#17] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #16

Czyli jeszcze Revival, Freak i Drizzle :)
Z Drizzlem po prostu przepisujesz na współcześnie, czy planujesz coś zmieniać?
[#18] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@Ralpheeck, post #17

Drizzle będzie wolniejszy, niżej zagrany ale będzie podobny. :)

Mała prośba do osób wspierających - proszę o podawanie prawdziwego adresu e-mail albo przynajmniej wysyłanie mi informacji na adres xtd@xtd.evil.pl o dotacji gdy używacie fikcyjnych adresów. Informacje wraz z podziękowaniem dla wspierających i hasłem do strefy specjalnej wysyłam indywidualnie na e-mail. A właśnie otrzymałem wsparcie, którego za nic nie mogę namierzyć.
[#19] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #18

Mała humorystyczna (może) ciekawostka - już dwie osoby zgłosiły mi, że nie lubią PayPala (ja zresztą też nie ale był najprostszy). Więc postanowiłem założyć również konto na DotPayu. I zostałem uświadomiony, że mój dowód stracił ważność miesiąc temu. :) Dobrze, że nie dowiedziałem się tego np. na lotnisku jakimś stojąc z kupionymi biletami. :)
[#20] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #19

A co jest nie tak z PayPalem jeśli można spytać? To już niemal standard płacić nim za zakupy online. Na "zachodzie" przynajmniej.
[#21] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@Deftronic/..., post #20

Cóż, niektórzy się gubią. Inni wolą tradycyjne przelewy zamiast spisywania numeru karty itd. Tak, wiem, to też tradycyjny przelew ale jednak nieco inaczej.
[#22] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #21

I właśnie dosyć niespodziewanie dodałem kolejny utwór do płyty, wcześniej nieplanowany - "Retreat". Dostępny już dla wspierających w strefie specjalnej.
[#23] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #22

Xtd nam sie rozkręcił na nowo
[#24] Re: Nowy materiał (Closer) skończony w 80%!

@XTD, post #1

Ooo, jak będzie gotowa, to ja się oczywiście piszę.
Byezzzzzzzzzzzz.
Y

PS: I może być PayPal. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem