[#1] Decrunch 2048


Jako, że wielkimi krokami zbliża się termin kolejnej edycji i regularnie będą się pojawiały świeże informacje - otwieramy ten wątek - to jest właśnie miejsce, gdzie najwcześniej znajdziesz je wszystkie :)

A więc 29 czerwca - 1 Lipca, Klub Black Moon, Robotnicza 8 Wrocław

Działa już w pełni strona Decrunch, uzupełniona o aktualne informacje.



Wydaliśmy małą (8 kilobajtów;) ) produkcję - zaproszenie na imprezę - Amiga 500 1mb.
Zerknijcie na Pouet.net - Nebula



Zapraszamy serdecznie wszystkich - miejscówka* jest klimatyczna i kontynuuje styl i atmosferę z poprzednich edycji. Łatwo znaleźć, jest blisko centrum a nagłośnienie i wyposażenie lokalu gwarantuje doznania na poziomie :)

Szukajcie zatem w szufladach zapomnianych, niedokończonych produkcji, pomysłów i planujcie wyjazd - atrakcji będzie dużo a nagrody konkretne. :)

Jeszcze raz zapraszamy!
hej!

Wkrótce zresztą więcej informacji właśnie na tym wątku.
Oraz, jeśli ktoś woli, pod linkami poniżej.

Twitter | FB | Instagram

do tego:
demozoo - jeśli ktoś chce wygodnie poprzeglądać produkcje z poprzednich edycji
pouet - wyniki

*poprzedni lokal już po podpisaniu umowy został zamknięty co spowodowało spore zamieszanie z organizacją

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 09:39:22 przez jokov
[#2] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #1

Co prawda kontaktowałem się już wcześniej z Wami na twitterku, ale profilaktycznie napiszę też tutaj, że chciałbym zadeklarować przybycie (jak co rok, z resztą) z moją Amigą. "Jedno miejsce" w zupełności wystarczy na mój zestaw (A1200, monitor i chyba w tym roku dodatkowo głośniki).

Do zobaczenia za 30 lat ;)
[#3] Re: Decrunch 2048

@tomekwojcik, post #2

Jasne, super :) Bedziemy czekać ...cierpliwie
(łatwo poznasz - tacy kolesie przed Amigami, na wózkach inwalidzkich, z aparatami słuchowymi i pod kroplówką ;) )
[#4] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #3

Ale za to z demem! :)))
[#5] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #4

W 2048 roku?? Czy to jakiś żart?
Po tylu latach to nawet nie wiadomo czy ta miejscówka będzie istniała.
[#6] Re: Decrunch 2048

@ZbyniuR, post #5

Mamy nadzieję szczerą, że za 30 lat Amigi dalej będą działały a Decrunch (niekoniecznie w tej miejscówce) również się odbędzie :)

...Ale chyba nie warto czekać i w tym roku też warto się wybrać :)
bez obaw

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 12:52:44 przez jokov
[#7] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #1

Sprawdziłem zdalnie lokal i widzę, że jest "specyficzny"



Hmm..
[#8] Re: Decrunch 2048

@movin, post #7

:)
no cóż, muszę cię zmartwić, ale raczej 'rudego psychola' tudzież innych bywalców lokalu podczas naszej imprezy nie będzie ;)

ps ocena widzę b. dobra, więc ktoś jednak przeżył ;)
[#9] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #8

A żeby przeżyć to z Wami- zaczynam już dziś walkę z pracodawcą bije, boksuje
[#10] Re: Decrunch 2048

@BULI, post #9

Walcz walcz :) i widzimy się na miejscu :)
[#11] Re: Decrunch 2048

@Mariodj, post #10

Walcz walcz :)


Będę, będę
[wyróżniony] [#12] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #1

Wyprzedzając info od organizatorów zauważyłem na Twitterze, że strim z Sakura IT ufundował kartę Blizzard 1260 jako nagrodę dla zwycięzcy konkursu Amiga Demo na Decrunch 2048
Widziałem, że kolejnymi nagrodami są też zewn. stacje dysków.
[#13] Re: Decrunch 2048

@grxmrx, post #12

I takie info na 2 tygodnie przed party?... Dobrze, że nie w dniu imprezy ;) Swoją drogą zaskakująca nagroda jak na party, na którym przez 3 lata wystawiono łącznie 3 dema :) Kolega Strim niechybnie ma jakieś przecieki!

Wystawia ktoś coś w ogóle?
[#14] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #13

Tez uwazam ze info conajmniej spoznione...
[#15] Re: Decrunch 2048

@grxmrx, post #12

ufundował kartę Blizzard 1260


szczęka opada!
[#16] Re: Decrunch 2048

@sordan, post #15

Dajesz w AMOSie wypasa!!!
[#17] Re: Decrunch 2048

@Vato, post #16

Jest szansa, żeby udowodnić, że BackBone rulez (ciekawe, czy w tym też by się dało?)
[wyróżniony] [#18] Re: Decrunch 2048

@grxmrx, post #12

Ode mnie też tradycyjnie poleci jakiś koszyczek dobrodziejstw na nagrody.
[#19] Re: Decrunch 2048

@pong777, post #18

To może świadczyć o tym, że przetarg, to znaczy konkurs na demo jest ustawiony!
[#20] Re: Decrunch 2048

@slay, post #19

Normalnie az bym wam pomogl w zrobieniu dema:)
[#21] Re: Decrunch 2048

@stefkos, post #20

A potem "dzielimy się Blizzardem po równo - ja biorę CPU, a Wy - resztę"?
[#22] Re: Decrunch 2048

@recedent, post #21

Nie przeszkadzaj w negocjacjach:)
A na serio to naprawde swietna nagroda motywujaca do pracy x4.
[#23] Re: Decrunch 2048

@stefkos, post #22

Coś mi tu nie grało, więc zacząłem asocjować. Koledzy, przecież to oczywiste! Skoro na dzień przed party pojawia się taka nagroda, to powód może być tylko jeden - DreamWeb ukończyli wreszcie swoje mityczne, legendarne demo. To samo, o którym wspominają w swych kronikach szacowny Wincenty Kadłubek, Jan Chryzostom Pasek, a przede wszystkim czcigodny Mułła Nasr Eddin.

I wot, zagadka rozwiązana :)
[#24] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #13

Grxmrx widzę, że już czujnie zadziałał. :)

Gwoli ścisłości - informacja została udostępniona teraz, ponieważ karta dopiero jest w drodze do organizatorów.

Jazzcat: A jak by było w dniu imprezy to źle?
Chyba nie sądzisz, że ktoś się obrazi i zrezygnuje z takiej nagrody - niespodzianki?
Można oczywiście oddać kartę np. na Evoke czy Revision - tam jest rzeczywiście więcej dem ...tylko oni chyba nie już potrzebują rozwijać swoich imprez.
A dzięki takiej wypasionej karcie nawet jeśli nie teraz, to może za rok Decrunch będzie obfitował w produkcje. (A ty - wystawisz coś ?)

Kiero: Hmm - Rozumiem, że zrobiłbyś demo gdybyś wiedział wcześniej, dlatego jesteś zawiedziony :/
No cóż - w takim razie już dziś zasponsoruję Blizzarda PPC jako nagrodę w Amiga Demo Compo za rok (Decrunch 2019)

Chyba jest odpowiednio wcześnie, żeby zrobić super produkcje.

(ciekawostka - amigowi koderzy [#amycoders] odnieśli się pozytywnie do nagrody - imho znacznie większym problemem jest raczej Gubbdata, która z racji przesunięcia terminu Decrunch'a zeszła się z nami w czasie)

A co do samej imprezy przypominam, że są też inne kategorie: grafika, muzyka, 8bit i mimo, że nie zapowiedziane - nagrody dla zwycięzców też są przewidziane :)

http://decrunch.org/

Tak więc mocno zachęcam do przywiezienia produkcji, wyciągnięcia z szuflady starych, zakurzonych projektów tudzież ...zabrania się do roboty w duchu scenowym - jeszcze trochę czasu jest ;)

(zaznaczam, że nie będę w stanie odpowiedzieć przez kilka dni ze wzg. na wyjazd)
[#25] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #23

raczej nie
no chyba, że rzeczywiście 'na dzień przed party' pojawi się jakaś wyrzeźbiona potajemnie na tyłach Całunu Toruńskiego przez Wita Stwosza i niedawno odkryta jako proroctwo dla ami sceny super nagroda.
[#26] Re: Decrunch 2048

@jokov, post #24

Chyba nie sądzisz, że ktoś się obrazi i zrezygnuje z takiej nagrody - niespodzianki?


No na pewno się nie obrazi, zwłaszcza jeśli dostanie ją za sklecone na kolanie interko ;)

Mi chodzi o coś innego. Tak wspaniała nagroda bez wątpienia zachęciłaby wiele grup do udziału w demo compo i według mnie o wiele lepiej byłoby przesunąć ją na przyszły rok, żeby dać ludziom czas na stworzenie zacnych produkcji. Zgodzisz się chyba, że Decrunch (na razie!) nie kojarzy się raczej z demami. Być może kiedyś się to zmieni i życzę Wam tego, ale póki co wystawiane są tam produkcje lżejszego kalibru. A przecież właśnie dzięki takiemu Blizzardowi w compo można by to zmienić. No nic, pozostaje mieć nadzieję, że zwycięska produkcja okaże się godna nagrody

A dzięki takiej wypasionej karcie nawet jeśli nie teraz, to może za rok Decrunch będzie obfitował w produkcje.


Tylko kto zagwarantuje, że za rok będzie taka sama nagroda?

(A ty - wystawisz coś ?)


Nie, w tym roku zostawiam pole do popisu innym :)
[#27] Re: Decrunch 2048

@pong777, post #18

Wielkie dzięki w imieniu wystawiających prace w kompotach! OK Prosimy o podesłanie na priv logo oraz szczegóły, umieścimy na stronie i ogłosimy tu i ówdzie.

Wciąż można wspierać nagrodami biorących udział w konkursach, do czego gorąco wszystkich zachęcamy szeroki uśmiech
[#28] Re: Decrunch 2048

@wino, post #27

a bedzie ktos z organizatorow na amigowisq?
[#29] Re: Decrunch 2048

@Jazzcat, post #23

Dreamweb od zaproszenia na Decrunch wydanego na Outline niestety ma zastój w twórczości. Liczymy jednak, że to zmieni się wkrótce. Póki co jest mnóstwo pracy w samym przygotowaniu party. Produkcję można zawsze odłożyć na inny termin (mamy w tym doświadczenie) a party odłożyć nie sposób...

Aby uciąć wszelkie insynuacje o ustawianiu przetargów, głosowanie na party zostanie ujawnione po ogłoszeniu wyników. Głosowanie odbędzie się w 100% elektronicznie. Użytkownicy oldschoolowych telefonów muszą nam wybaczyć.

Blizzard jest w drodze do organizatorów. Opublikowaliśmy wiadomość mając na względzie zaufanie i wzorową współpracę ze Strimem od samego początku inicjatywy o nazwie Decrunch, mimo że choćby sam transport wiąże się z pewnym ryzykiem...

Mówić o tym co będzie się działo za rok jest jeszcze za wcześnie, skupiamy się na tym co wydarzy się wkrótce.
[#30] Re: Decrunch 2048

@juen, post #28

Jeśli o mnie chodzi nie ma szans, zbyt dużo spraw organizycyjnych na głowie przed imprezą...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem