kategorie: Dema, Muzyka
[#1] Szukam pewnego diskmaga.
Witajcie. Poszukuję polskiego diskmaga w którym był utwór albo interpretacja kawałka U96 - Das boot. Czy zna ktoś nazwę tej produkcji? Pozdro
[#2] Re: Szukam pewnego diskmaga.

@turboraver, post #1

Nie chcę abyś miał zerowe odpowiedzi w wątku. Nie mam pojęcia co to za mag, ale swego czasu krążyło kilka wersji das boota po dyskietkach. Jeżeli szukasz modułu, to pomogę.
[#3] Re: Szukam pewnego diskmaga.

@Ralpheeck, post #2

O , dzięki ;) Tak chodzi mi głównie o sam moduł. Jednak nie jestem pewien czy go rozpoznam po tylu latach , dlatego liczyłem na pomoc w całości, razem z "gazetką" ;) Mimo wszystko spróbujmy jeśli mogę Coś o to prosić. Pozdro
[#4] Re: Szukam pewnego diskmaga.

@turboraver, post #3

A byłbyś w stanie przypomnieć sobie coś więcej o tym modku? No wiesz, czy remix na samplach? Czy chip tune?

Ok. Najsłynniejszy, który krążył po wszelkich dyskietkach w tamtym czasie, to
das Boot (Stony/Tremors)

Drugi pod względem popularności to
das boot (Dirk & Yorak)

Tutaj masz chip tune z tym motywem:

Mów czy to któryś z tych, jak coś to jeszcze poszukamy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem